yüksek gelirli satici davranislari 5 tutum bir satis yöneticisi anlasma yakin olmalidir

Satis hakkinda hemen hemen her kitap okuyun ve sizin için bazi referans göreceksiniz, “iyi bir tutum olmasi gerekir.” Peki bu ne anlama geliyor? Bir umudu para olan veya degisiklik yapmak için istekli olup olmadigi konusunda daha seçici ve süpheci oldugumda – Ben bir “kötü bir tutum” oldugunda bazen en etkili satis oldugunu. Daha sonra sert olsun ve umudu benim prosedürü uymasi için zorlar. Yani bu makalenin amaci için, ben “tutum var ne.” Yerine tutum yeniden tanimlamak ve iyi ya da kötü açisindan bu konuda konusmak degil gibi, ama istiyorum

1. Benim deger baska hiçbir yerde bulunabilir.

En yüksek gelirli saticilari is-to-Business ortamda. Ve bu ortamda, size bilgi, deneyim ve pazar gözlem ile deger getirmek gerekir. Eger baska bir sirket sattigi çözüm ayni tip satabilir Yani olsa bile, çözüm sürecinde olmak ile zenginlestirilmistir. Yüksek basari kendi ürün veya hizmet nedeniyle uzmanlik ve bilgelik daha iyi anliyoruz. Elit yüksek gelir saticinin tutum “umudu herkesten benim deger bulmak mümkün olmayacaktir çünkü benim toplam çözüm deger getiriyor.”

2. Daha fazla istiyorsaniz, daha fazla katkida bulunur.

En yüksek basari ortalama performans degil mi bir sey fark. Daha fazla para kazanmak istiyorsaniz, daha fazla deger katkida bulunmak ve müsteri için daha fazla sorun çözmek zorunda. Biz “daha fazla para kazanmak istiyorsaniz, daha büyük sorunlari çözmek.”, Bizim egitim söz Yani üç aylik hedefleri üzerinde çalisirken, piyasada çikmak ve katkida bulunabilir ne çalismaya baslayabilirsiniz ne durmasina deger ve sorunlara çözüm açisindan pazar. Daha sonra, bir satis bir satis umudu toplanti çagrisi veya katilmak yaptiginizda, bir muhtaç, yalvariyor satis kisi olmayacaktir. Sen daha yüksek bir deger bir katki olacak.

3. Müsteri agri hiç bitmeyen kaynagi vardir.

Elit saticilarin – üst yüzde biri – bir pazar yumusak olsa bile (hiçbir bütçeleri) bu müsteri tabani hiç bi sizi yok anlamina gelmez biliyorum. Yani Büyük basarilarin her zaman o çözmek ve yok bütçeleri odakli olamaz sorunlar odaklanmistir. Bütçeler inançlari izleyin. Umudu o bir sorunu var ve çözme deger inaniyor inaniyorsa, bütçeleri bir görünüm kazanmanin bir yolu var.

4. Benim bagaj önemli degil.

Diyelim ki tüm istenmeyen bagaj oldugu gerçegiyle yüzlesmek. Biz sormaliyiz bildiginiz bir soru sormak için hazir olsun, ama sadece bizim dil kapali rulo degil nasil bir korku o küçük belirti. Ortalama sanatçi daha sonra soru sormak için bekler karar verir. Yüksek satis performans onun bagaj (veya yapma hakkini sakli Yorum) isteme hakkina soru yolunda olsun izin vermez. Sekilde bir hasta siralamada, bagaj müsteri onun sorunu çözüldü almanin sekilde alir. Bu gece yataga giderken kafanizda o sahip olmak istemez mi?

5. Ben zamani hiper-seçici degilim.

Bu “, seçici olmak”, söylemek kolay ama bizim zaman tüm dikkat dagitici ve talepleri ile, bu tutum yürütmek zor. Yani yüksek satis basari onlarin zaman ne yapacagiz? Satis ortaminda onlar umudu gelen talep bu davranis standartlarini olusturmak. Ilk telefon görüsme ise, umudu onlar üzerinde hareket etmelidir davranis ve yüksek elde satis yöneticisi ilk kod kirdim sonra düzeltmek için çalisiyoruz sorunlardan herhangi paylasmak istemiyor. Ilk yüz yüze toplanti, umudu bu sorunu onlari için maliyeti ne kadar para söylemek reddediyor,, tekrar, onlar bir davranis kurali kirdin. Satis yöneticisi üzerinde hareket etmelidir. Eger umutlari beklediginiz ne davranis kodunuzu ayarlayin ve sapma yok. Size uygun zamanda ‘gidelim’ için daha kolay hale getirir.