yilbasi hediyesi

Kar ve beyaz dünya, Noel karsilamak için romance.Sky kar yagisi günün sezon. Romantik sezon, ben yavasça benim erkek arkadasim için Noel hediyesi hazirlaniyordu. Ben düsünüyordum, benim erkek arkadasim için Noel hediyeleri onun tadi ama ayni zamanda pratik tatmin olmalidir. Ben bu hediyeyi erkek sik cazibesi onun istikrarli ortaya çikarmak ve ayni zamanda benim sevgi ifade etmek mümkün olabilir umuyoruz. Birçok gereksinimleri vardir … Ancak, zor isin öder, “Louis Vuitton Epi deri Marco Cüzdan” “Bana büyük bir iyilik yardimci oldu.
Sik Epi deri Marco cüzdan. Her cebe rahatlikla sigar fonksiyonel kare seklinde kartlari, nakit ve bozuk para sayesinde tasimak için zarif düzgün bir sekilde.
-Boyut: 4.1 “x 4.1”
-Çekin-kapatma kare para bölmesi
-Dört kredi karti yuvalari
Banknot ve gelirleri için-iki bölmeleri
Bu cüzdan onun için çok uygundur bulundu. Yasam için ona emanet etmek istiyorum adam için, ona onun için derin sevgi ve güven sadece yüklü cüzdan, degil, ayni zamanda bir ailenin sorumlulugu ve umut gönderin.

Erkek arkadas için Noel hediyeleri ile ilgili olarak, arama, ayni ihtiyaç ve zihin ile benim gibi ve karar veremez? Erkek arkadasi için Noel hediyesi severler için derin sevgi ve beklenti yaniti vardir. cnnbag.com, orada erkek veya kiz arkadasi için Christams hediyeler için çok uygun oldugunu, rekabet ile çok kaliteli ürünler var, ve ona / onu en romatic, en gerçek, derin güven ve sevgi vermek mümkün.