yeni özellikler ile saldirgan sistemleri

Bu özellik için ve degerli esyalarinizi için kendinizi bir güvenlik sistemi almak için çok para alir, ama yine de büyük bir kez çünkü daha sonra herhangi hirsizlik konusunda endiselenmeyin bu harcama umursamiyorum da. Bu alarm davetsiz misafirleri çok güvenli ve isletmenizi bir güvenlik saglamak için 100% tam kaniti yaklasim. Mevcut güvenlik sistemleri genis araliklari vardir. Daha önce herhangi bir hirsiz mülklerini girmeye çalisirsa mülk sahibi uyarmak için kullanilan bir saldirgan alarm güvenlik sadece vardi. Ancak günümüzde teknoloji size ev için olabilir güvenlik hayal bile edemez o kadar çok gelismis haline gelmistir. Bu çok daha gelismis ve çok daha güvenli günümüzde. Artik kolay nefes alin ve yeni güvenlik sistemleri ile mevcut gelismis özellikleri ile herhangi bir hirsizlik endise olamaz, bunlar:

1) Canli izleme: Daha önce alarm sistemleri ile hiçbir canli izleme özellikleri vardi ve bunlari yoksa inanmak, sonra güvenlik alarm hiçbir faydasi yoktur. Bu özellik giren saldirgan her hareket yakalama yardimci olacaktir. Canli izleme özelligi olan mülkiyet uzmanlari ve yerel polisin emin ellerde oldugu anlamina gelir. Herhangi bir davetsiz misafir eve girmeye eger hala yer olmasa bile, bu merkezde temsilcilerine acil uyari göndermek ve sirayla polis yetkilileri bilgilendirecektir kim olacak. Daha fazla kisi güvenlik sistemi ile ilgili olarak çok daha güvenlidir.

2) Manuel Panik: Bir otomatik uyari sistemi varsa her zaman güzel ama yine de bazi mülkiyet girerken görürseniz, dügmeye basin ve hukuk enforcements bilgi hangi araciligiyla bir Manuel panik dügmesi göz ardi edemeyiz. Eger konuk olarak davet herhangi bir kisi bir saldirgan olur tibbi acil durum altinda ve ayni zamanda eger bu buton ayni zamanda kullanisli geliyor.

3) Evcil hayvan Algilama: güvenlik alarm polis minibüsüne yerinizi ve ne bulmak için geliyor nedeniyle varsayalim bir kedi veya köpek yanlislikla mülkiyet girdi sirf bu alarm taciz ettiler oldugunu. Bu tür hatalari önlemek için her zaman bir insan veya bir hayvan için emlak girdi olmadigini yapabilirsiniz hayvan tespit servisini kullanabilirsiniz.

4) Pil Yedekleme: en elektrik güvenlik alarm is ve güç disari giderse çalismiyor. Elektrik olmasa bile sizin mülkiyet haklarini korumak böylece Bu yüzden bir pil yedekleme olmasi her zaman daha iyidir.