viral pazarlama açiga çikarmak için nasil

Sizin için yeni Viral Pazarlama mi? Viral pazarlama nedir? Bu muazzam bir hizda sinir ötesi hareket ve salgin oldugunda büyüme üstel olan virüs gibi yayilir pazarlama! Eger hotmail ve Da Vinci Sifresi hakkinda nasil duydunuz? Biri bu konuda bilgilendirdim ya da bu konuda size bildiren bir e-posta bir ileti alirsiniz, degil mi.

Bu kendi basina bir hayat sürer ve büyük bir hizla dünya turu yayilan baslamak bir zirve noktasina ulasti, Word-of-Mouth Marketing Viral Pazarlama olabilir. Peki sizin isine viral pazarlama basvurabilirim? Gerçekten heyecan insanlar ve onlar sadece bu konuda konusmak ya da paylasimi durduramaz bir sey yaratmak yerine bir vizilti olusturmaniz gerekir ve pazarlama agi çok viral pazarlama olabilir. Bu heyecan verici, yeni bir sey olmali ve olumlu bir fark yaratmak ya da insanlarin yasamlarina deger ekleyebilirsiniz eger!

Burada viral pazarlama iyi bir örnek, basit bir ücretsiz e-kitap olusturduk:, Mutlu Saglikli ve Zengin How To Be! Ve benim is ve kitap katilmak ve istedikleri kadar kitap vermek için firsat okuyan herkes ile baglantili ettik. Basit ve duplicatable ve ücretsiz e-kitap unvanini bir vizilti olusturur, çünkü çok hizli yayilacak:, Mutlu Saglikli ve Zengin How To Be!

Insanlar dünyada, mutlu, saglikli ve zengin olmak için basit bir yol ariyoruz!
Sadece bir kisi ücretsiz e-kitap okuduktan sonra heyecanlaniyor zaman hayal ve 10 tanesi harekete geçti ve ayni, 1.000 ücretsiz e-kitaplar dolasan ve dünya çapinda çarparak olurdu yaptim 100 free ebooks, 100 ücretsiz e-kitaplar ve disari vermek! 1000 free ebooks, 100 üzerinden ayni seyi yapti ne varsa, 10.000 free ebooks olacak ve yakinda 100.000, 1.000.000, 10.000.000 ve 100.000.000 ve nedeniyle üstel büyüme viral pazarlama mümkündür özellikle gücüne kaldiraç Internet!

Nasil viral pazarlama açiga çikarmak için? Bu önemli faktörler düsünmeye: var bir vizilti faktörü mü? Bu insanlara yardim ama bu konuda konusmak degil bir seydir? Insanlarin vay demek mi? Bu bir çocugun bile yapabilecegi kadar basit mi? Bu insanlarin yasamlarina deger katmak mu?

Çalismak için viral pazarlama için, eglenceli olmali, ve gerçekten insanlarin yararina eger insanlar para kazanmak yardimci olabilir tabii ki, büyük bir güçlendirici olacak ve en önemlisi! Sadece cehalet disinda birçok insan gibi zincir mektuplar ile viral pazarlama karistirmayin lütfen, pazarlama agi piramit satis oldugunu düsünüyorum. Önemli faktörler zincir mektuplar gelen bu ayri viral pazarlama, insan yasamina deger katan ve herkes yararlanabilir nerede bir kazan-kazan süreci içerir ve isteyerek katilmak etik ve herkes ve çok eglenceli olabilir!

Viral pazarlama ve yasamaya hakkinda daha fazla bilgi için su adrese gidin:

http://www.simplylearnandearn.com

Yazar / web sitesi hakkinda asagidaki bilgileri dahil sürece web sitenizin veya ezine Bu makaleyi kullanmak için çekinmeyin.