verimlilik bir kriz sirasinda yagmur hiçbir maliyetli pazarlama yapar

konu
Verimlilik yeni is sürücüler olsun.

kural
Müsteriler onlar olacak biliyorum profesyoneller kullanin ve bakin en, duyarli, etkili ve verimli – verimlilik tüm bilesenleri. Bu is yavas çikislar sirasinda özellikle dogrudur.

uygulama
Bu asagidaki sekillerde yanit, etkinlik ve verimliligini artirir, çünkü verimlilik yeni is sürücüler.

yanit
Müsteriler kullanimi ve duyarli profesyoneller bakin. Duyarlilik daha bir sey, Bu alici, örnegin bilgilendiren bir maddi iletisim var, “Seni gönderilen malzemeleri inceledim ve tavsiye ederiz …” “Ben en kisa sürede ona bir göz atacagiz” Eger artirmak gerekir daha duyarli olmak için dikkat dagitici ve kesintileri azaltarak odak. Bu, müsterileriniz için anlamli cevaplar üreten daha fazla zaman harcamak saglar. Iste dikkat dagitici ve kesintileri azaltacaktir birkaç özel öneriler:

1. Yeni E-posta Bildirimleri Kapat. E-posta, modern verimlilik nimet ve felâket oldugunu. Bu çok önemli bir iletisim kanali, ama asla durmak geliyor! Kendinizi sürekli yeni bir e-posta Gelen Kutusu geldiginde her seferinde kesintiye ve avunmak için izin posta kisi masanizda seyler birakmak için her iki dakikada bir ofis girmek sahip esdegerdir. Bu verimlilik öldürüyor. Yeni e-posta haber kapatarak size önünüzde konu odakli kalmasini saglar. Su adimlari izleyin:

– Outlook * Giris, sonra Araçlar, Seçenekler tiklayin.
– Tercihleri ??sekmesinde, E-posta seçeneklerini seçin.
– Gelismis e-posta seçeneklerini tiklayin.
– Altinda “yeni ögeler Gelen Kutumda geldiginizde,” isaretini kaldirin:
– Bir ses çal.
– Kisaca fare imleci degistirin.
– Yeni bir e-posta masaüstü uyarisi görüntüler.
– Tamam, tamam, tamam tiklayin.
* Diger e-posta programlari, yeni e-posta bildirimi kapatmak için benzer adimlar var.

Gelen ne yakindan takip kalmak için birkaç kez bir saat Gelen Kutusu kontrol edin ve kontrol etmeniz gerekiyor.

2. Kapi Away From Yüz. Çogu ofis yapilandirmalari kapiya yakin olan masa sandalye var. Dikkatinizi sürekli koridorda geçen herhangi bir hareket yöneliktir çünkü bugünün açik kapi politikalari göz önüne alindiginda, bu derece rahatsiz edicidir. Kapiyi karsi karsiya degildir bu yüzden ofisinizde yeniden düzenlemek. Böyle yaparak, bu gereksiz kesintiler azaltacaktir. Bu iki sekilde çalisir. Göz hareketi yakalamak degildir ve gördügünüz geçen kisi çalisiyor.

3. Sizin El Cihaz Sessizlik. Biz PDA’lar için köle haline gelmistir. Yarattigimiz en büyük kendini empoze dikkat dagitici biri “açik” konumuna ayarli çesitli bildirim sesleri ve titresimleri yasiyor. Dogru bir konusmanin ortasinda ya da konsantre çalisma ani sirasinda patlayan bu bildirimlerden birini daha kötü bir sey yoktur. Kendinizi ve baskalarini bir iyilik, bu bildirimlerin, hepsi degilse de, en kapatin ve düzenli araliklarla cihazi kontrol edebilirim – katilan ihtiyaci ne oldugunu görmek için.

etki
Müsteriler kullanimi ve halletmek uzmanlari bakin. Etkinligi bu yetenegi ölçüsüdür. Sen daha iyi yönetmek ve e-posta ve diger görevleri hareket yardimci olan bir is akisi sistemi gelistirerek etkinligini artirabilir. Öneriler sunlardir:

1. Disiplinli triaging. Eger triyaj gelen seyler yolu, elektronik ve fiziksel, verimliligi artirmak için harika bir yerdir. Çogu insan geldikleri bunlarla mücadele, oldukça geçici bir sekilde seyleri ele. Ad hoc triaging çok etkisiz ve rahatsiz edicidir. Bunun yerine, önceden belirlenmis bir yerde belirli bir gelen kutusunda yeni gelen koyun. Bu sekilde düzenli olarak uyumlu bir sekilde orada ne üzerinden çalisabilir. E-posta Gelen Kutusu zaten e-posta ile sizin için yapar. Simdi, fiziksel bir gelen kutusu ile ayni seyi yapabilirsiniz. Bu uç için dogal sonucu yerine onlari ertelemek triaging zaman kararlar yapmaktir. Bu hem fiziksel ve elektronik gelen kutularini ögeleri için de geçerlidir. Onlarin is yükü ile bakarken insanlarin büyük çogunlugu kararlari erteleme, yani, “Ben daha sonra ilgilenirim” ya da “Ben daha sonra hallederim.” Bu verimlilik olmadan faaliyet var; hiçbir sey basarili olan, ancak zaman bisiklet harcandigini çalisma sayesinde. Daha iyi davranis yapilir, kim bir sonraki eylem ögesi sahibi ve yeniden animsatilmasi gerektiginde gerekenleri özellikle karar vermektir. O zaman bunun için belirlenen “hatirlatma” tarih geldiginde gözden geçirilmesi için bir evreleme alani (uzak belirlenen çalisma alanindan) için bu konuda tasiyabilirsiniz.

2. Sadece Önce ve Toplantilar sonra Açik zaman küçük bloklar programlayin. Siz veya yardimcisi programiniza daha iyi kontrol alabilir. Baslangiç ??ve yazilim takvim kez son genellikle çok geri mutlaka zamanlama degil, asamali olarak degistirilebilir. Eger bir önceki toplantisinda sorguya ve yaklasan biri için hazirlamak, böylece toplanti açmadan önce ve sonra 5 ila 15 dakika birakin. Sadece sol toplanti hakkinda bazi son notlar not düsme olarak, bu toplanti ile ilgili ayrintilari anmak degil, ayni zamanda eldeki konuya odaklanmak için hazir açik bir zihin ile bir sonraki toplanti girin.

3. Sen Gönder Her e-posta CC Kendinizi. Iki yarari var burada. Ilk olarak, size aktif ucunda bu madde izleme oldugunuz aliciya ilan edilir. Sen bunlari verdik isin onlara hatirlatmak için size güveniyor çalismak kaç kisi sasiracaksiniz. Özgün e-posta kendinizi kopyalayarak, bunlar yeni izleme sistemi dikkate alacak ve büyük olasilikla ek bir hatirlatma için gerek kalmadan isi yaparak ayni cevap verecektir.

Ikincisi ve daha da önemlisi, e-posta kendinizi kopyalayarak baskalarina göndermek, düzgün triyaj onlara e-posta geri gelmesi olabilir gelen. Gönderilmis klasörüne kadar gereksiz zaman alici yapiyor yapar daha fazla dikkat, gerektirmeyen çok sayida e-posta içerdiginden Bu periyodik Gönderilen klasöründe üzerinden arama daha iyi çalisir.

etkinlik
Müsteriler kullanimi ve etkin bir sekilde sonuçlar uzmanlari bakin. Eger is akisi kontrol, yerine onun tarafindan kontrol edilen zaman, daha verimlidir. Daha halletmek yok, bu müsteri için bir düsük maliyetle bitmis olur. Toplam etkisi yüksektir bu nedenle verimliligini artirmak için küçük yollarini arayin. Örnegin:

1. E-posta Önceki / Sonraki Öge açin. En Outlook * kullanici olduklari esya ile önemli ögeleri için bir koleksiyon nokta olarak Gelen Kutusu kullanin. Birçok bu yöntem yardimci olmak için üzerinde Okuma Bölmesi’nde birakin. Sonuç kullanici sonraki eylem ögesi için bir sonraki arama için bir e-postadan siçrayan ile faaliyet bir ping-pong türüdür. Çok verimlilik ve karar ertelenmis karar bir sürü olmadan çok fazla aktivite yukarida belirtildigi gibi, bu sonuçlar. Öncelikle bu açik olarak Okuma Bölmesi (View, Kapali, Bölmesi Okuma) kapatarak ve bir sonraki bölüm Aç veya Önceki Öge ayari açin ile degistirerek, her e-posta yoluyla çalisabilir. Sonuç arsiv ve referans malzemeleri uzak dosyalama, çöp silme, siz gidin her e-posta ile ne karar ve Gelen Kutusu’nda sadece is terk olmasidir. Burada ayarlar sunlardir:

Sonra Araçlar, Seçenekler tiklayin ve ilk sekme (Tercihler) alaninda E-posta Seçenekleri dügmesini seçin.
Bu kutusunun sag üst kösesinde bir açilir menü, asagi oka tiklayin ve bagli Aç Sonraki Ürün veya Açik Önceki Ürün birini seçin ister (a) (Açik Sonraki Madde yukaridan asagiya e-postalarinizi okumak ) veya (b) alt kadar (Açik Önceki Öge) gelen e-posta okuyun.
ok ve ok seçin.
* Diger e-posta programlari benzer adimlar var.

2. Fiziksel Gelen / Giden Yerlestirme. Eger belirli bir gelen kutusu ve giden kutusu varsa, büyük ihtimalle bunlari masanizdan kösesinde ya da bir yere çok yakin yer var bulunmaktadir. Eger belirli bir gelen kutusu ve / veya giden yoksa, sans masa üstü ya da sandalye bu fonksiyonu vardir. Her iki durumda da sonuç gelen insanlarin bir seyler yer veya seyler almak gereksiz kesinti ve oyalama adil bir miktar neden oluyor olmasidir.

Ilk olarak, özel olarak gelen (gelen kutusu) ve seyler (giden) çikiyor seyler alanlar belirlenmistir emin olun. Ikinci olarak, kapi ya da bir yere benzer yakin credenza / kitaplik sonunda koyun. Bu herkes için kolay onlara erisim yapmak ve büyük ölçüde kimse onlari kullaniyor ne zaman aci kesinti / oyalama düzeyini azaltacaktir. Ayrica, sizin çalisma alaninin bu yolda nokta-kontrol ve disari edebilirsiniz.

3. E-posta Basina Bir Konu. Biz e-posta ile yaptiginiz hatalardan biri her biri çok fazla tikmak için çalisiyor. Onlar göndermek ve almak için özgürsünüz bu yana, her e-postaya sadece bir konu yerlestirin. Bu alici (lar) bir seferde bir sey odaklanmasini saglar. Ayrica, bir konu hakkinda ayrintili bilgi baska bir konu hakkinda ayrintili bilgi ile karisik olmayacaktir. Etkili iletisim kismi berrakligidir. E-posta kurali basina bir konu benimseyen çok daha net bir sekilde iletisim ve verimliligi artiracaktir.

sonuç
Ekonomik gerileme dönemlerinde, verimlilik onlardan yeni is üretiminde ve çok degerli tavsiyeleri güvenligini, mevcut müsteri istinat özellikle degerli bir araçtir. Yukaridaki öneriler olusturmak, verimliligi artirmak ve daha fazla is gelistirmenize yardimci olacaktir.