vasak izgara 2009 yeni özellikler duyurdu

2.009 gaz izgara modelleri için önemli gelismeler bazilari:

1) Tokmak ve Kolu gelismeler:. Burner Knobs, Kollari, End Caps Kolu ve Rotisserie Motor Montaj Plakasi maksimum hava direnci ve gelistirilmis estetik saglamak için döküm 300 serisi paslanmaz çelikten yapilacaktir.

2) elektrik sistemi gelistirmeleri.:

A) Yüksek Kapasite Transformers LED ve iç halojen lambalar atesleme için kontrol dügmeleri basarken olusabilecek bunun karartma herhangi bir ince ortadan kaldirmak için.

B) Gelistirilmis kablo izgara brülör güvenilir aydinlatma için atesleme noktalara güvenli baglantilar ve uygun gerilim sigorta baglantilari sürdürür.

Geçici bir elektrik kesintisi daha güvenilir izgara atesleme C) yüksek kapasiteli pil depolama (3 pil vs 2).

D) Gelistirilmis el aydinlatma sistemi birincil atesleme için bir yedek olarak kolayca ve güvenli bir sekilde izgara brülör aydinlatma için basit bir alternatif sunuyor.

3) bakim iyilestirmeler.:

A), sicak yüzey / parlaklik bobin atesleyiciler için donanim montaj atesleyiciler kontrol paneli çikarmadan alaninda degistirilmesi için izin Ters.

B) izgara yagmurda ortaya birakilabilir gerektigi damla tavada toplayabilir su drenaj kolaylastirmak için karteri bosaltma tapalari Damla.

Açilis ve kapanis zaman C) Modifiye arka kaput durur ve kaput tampon uygulanmasi estetik ve izgara kapagi ses artirmak için.

4) Güvenlik Iyilestirmeler:. Lynx serbest duran bir izgara bir kilit ve zincir ile güvenligini saglar noktasi baglama bir güvenlik zinciri ekledi.

Bu 2009 yilinin ilk ve ikinci çeyreginde baslayan yeni Lynx izgara bu ürün gelistirme bulabilirsiniz. Mevcut izgara hattina bir model numarasi degisiklik olacak.

Bugün vasak ve diger üst düzey izgara markalari satin