utah insaat kampüs Brigham genç üniversite açar

Ben insaat projesi yol arayan Utah County bir müteahhit olsaydi, hemen BYU baskaninin ofise üzerinde vals ediyorum ve sonraki bina kadar gitmek var planlaniyordu sormak. Ben son bes yildir BYU de inceledim, ve oluyor bazi insaat yoktu tek bir yil orada degildi. Her zaman BYU de insaat sektörü için is olacak gibi görünüyor.

Açik alanlar üniversite ve bu azalan sayisi esas insaat isleri ve kendilerini açar bulunmaktadir. Bu üniversite ve arazi onun azalan bos araziler kendi kendini ilan eden insaat is yüksek kaliteli insaat projelerinin bir bolluk söz onlarin tarihin sadece yol vardir. Bir varlik olarak BYU yol arayan insaat isçileri için büyük bir firsattir.

bolluk

Ben ilk paragrafta belirtildigi gibi, Brigham Young Üniversitesi’nde 5 yillik süre kalmak sirasinda en az bir insaat projesi deneyimi yoktu tek bir yil degildi. Insaat projeleri sürekli bol gibiydi, onlar her zaman-degisen bir ortamda bir sabit idi.

Eski sinif arkadaslari ve arkadaslar mezun ve çesitli isler ya da memleketlerine gitmek istiyorum. Yeni ögrenciler dünya yüz hazir, üniversite hayati içine büstü olacaktir. Favori profesörler her dönem degisir. Her hafta bir sinav ya da iki getirdi.

Ama ne olursa olsun üniversite yasaminin tutarsizliklar her zaman buldozer, vinç ve is makinesi vardi;, dev paslanmaz çelik makine gümbürtüsü yedekleme bir aracin bip sesi ve çesitli araçlarin patlama ve çinlama ise koymak. Bunlar bu benim siniflara kampüs geçti gibi gözlemlemek olacaktir manzaralari vardi, için çalisilan sesleri vardi. Ben dev delik veya çiplak bina iskelet kadar yüksek küçük erkekler asagi izlemek için sevdi.

kalite

Degerli insaat isinin bir gelecek için bu bina ve insaat projeleri kefil kalitesi yol açar. BYU kampüsünde her bina son insa edilmistir. Bu mümkün oldugunca çabuk kadar atilan kalitesiz, ucuz binalar degil, bu dayanikli yapilarin çok uzun yillar, çok kullanmak, çok sayida sakinleri ve bol asinma ve yipranma vardir. BYU kapilarini geliyor çok para vardir ve bu çalisma ve ögrenmek için neyin yüksek kaliteli binalar ile ögrencilere saglar emin olur.

büyük bir firsat

Brigham Young Üniversitesi insaat projesi yol arayan insaat isçileri için büyük bir firsat temsil eder. Çünkü toplumumuzda egitim için artan ihtiyaç daha fazla ögrenci üniversite için uygulamaktayiz. BYU oldukça ucuz egitim ile çok iyi bir okul oldugunu ve birçok aday ögrenciler var katilmak için arzu olacaktir. Ögrencilerin bu akini BYU ögrenmek için daha fazla yapilar insa gerektirecektir. Böylece BYU oturur bunun üzerine tepeden akar, insaat is arayan müteahhit için elverisli kosullar bir dizi Utah ilçe yol açar.

Özetle, BYU uzun süre yeni yapilar insa edilmistir, zaten ögrencilerin giderek artan sayida karsilamak için son yillarda yeniden olmustur bazilari iyi insa edilmis binalar çok sayida vardir ve o-ecek süpheli daha fazla büyüme için sözlesme devam ediyor. Bu faktörlerden dolayi Brigham Young Üniversitesi iyi insaat çalismalari yol bulmak için harika bir yerdir.