unmotivational posters_

unmotivational posterler

Bu yüzden afis ve baskilar tüm yayincilara sadece ne oldu? Hayal edebileceginiz et her türlü yayincilar vardi sadece kisa bir süre önce görünüyor. Birmingham Uluslararasi Bahar Fuari toplamak ve posterler, baski ve tuval ve orijinal tablolar onlarin dizi göstermek için duvar dekor her türlü tüm dünyanin önde gelen yayincilari için yer olmasi için kullanilir. Ben sergileyen Poster yayincilar sadece bir avuç görmek için Subat ayinda bu yilki gösterinin yürüdü zaman benim sok hayal bile edemiyorum.

Geçmis yillarda et yayincilar ve uzman resim çerçeveleme sirketlerin dolu bütün bir salonu var olurdu. Salonlari sunulan en son posterler ile magaza doldurmak isteyen potansiyel müsterilere binlerce her zaman canli ve hareketli idi. Peki tüm bu yayincilara gitti ve burada perakende magazalari bahar adil sadece birkaç stantlara küçüldü artik kaynak posterler ve baskilar olacak.

Ben afis dünyasinda neler olup bittigini birkaç magaza sahipleri sormak benim yerel High Street için yola çiktik. Aramanin Benim ilk liman alisveris merkezi benim yerel Sanat Perakende Magaza, iyi ben alisveris ne kadar sik ??gösterir, ve magaza bostu. Ben önümüzdeki kapidan sordu onlar yaklasik 2 yil önce büstü gitmisti beni bilgilendirdi. Daha sonra sehir merkezinde her sokak uzunlugu yürüdü ama tek bir perakendeci satan poster veya baski bulamadi, yerel bir mobilya magazasi sahibi soruldugunda o ben Ikea, B & Q, Tesco veya Hobby Craft deneyin önerdi.

Ben Retail Park için sicak ayak asagi karar verdi ve büyük tutuyor çikis. Ben Homebase için düz basli Biz yakin bir IKEA yok, burada resim çerçeveleri bir seçim bulundu ama onlari koymak için poster veya baski kesinlikle. Nasil tuhaf! Ben müsteri hizmet masasi soruldugunda çok yararli bir bayan onlar posterler satilan hiç ama neden bilmedigini açikladi. Onlar, burada kare ama fotograf eksik gibi görünüyor!

Bir sonraki durak Dunelm Mill oldu. Hepimiz bu bir ev iç uzmani oldugunu biliyorum ve ben çok uygun çerçeveli resim ve bos çerçeve seçimi ama görünürde yine olmayan bir et var mi oldugunu söylemek gibi. Bir egilim burada gelistirmeye basliyor ve bana tamamen deli gibi görünüyor, neden stok bos çerçeve ve içine koymak için hiçbir sey yok.

Bir sonraki durak B & Q ve ben bu büyük ev ve yapi market burada posterler bulacagini emindim. Ne kadar yanilmisim! Yine onlar büyük bir bos çerçeve seçimi degil sitedeki bir poster veya baski vardi. Bu benim Unmotivational Yazarlar diyoruz!

Kasaba magaza disinda da arama benim son liman Hobi Craft oldu. Bingo! Sonunda o kadar afis hala sadece bir magaza grubunda olsa, satilan Simge kaliteli poster mükemmel bir teklif görmek memnun oldu. Ben bu ben hiç bir sey, aferin Hobi El Sanatlari sunan simdiye kadar bulduk tek magaza olmustur posterler için bir hedef dükkan olmak hayal degil iken.

Bu yüzden High Street üzerinde poster ölümü neden oldugu nedir? Belki de internet kisi su anda yazarlarin satin nerede yanitlarini yapacak.