ünlü marka saatleri korumak için nasil

Sadece keskin kiliç maç kahraman: bir eski bir deyim vardir. Bunun gibi, ünlü marka saatleri mükemmel kisi maç gerekiyordu. Bazi ünlü marka saatler, tebrikler. Varsa Ancak, ünlü marka saatler korumak için nasil biliyor musunuz? Tamam, birlikte bu paylasmak edelim.

Her seyden önce, bize saatler hakkinda bazi ünlü markalar bildirin. Gibi, “Patek Philippe”, “Vaucheron Constaint”, “Jeeger Le-Coultre” “Piguet Audermars”, ve bu nedenle, bu markalarin tüm iyi tüm dünyada bilinmektedir.

Ünlü marka saatleri korumak için, detaylarin dikkatli çok olmalidir. Asagidaki uyarilar temel: izle cips normal çalismaya devam hangi toz önlemek için, rastgele saatin arka kapagini açmayin. Bunu yaparsaniz, saatin yanlis yapmak hangi, manyetik olacak izlemek için, televizyon, radyo, ya da bu gibi bir sey üzerinde saat koymayin. Uzakta kimyasal ilaç ve kozmetik gelen izlemek tutmak.

Bu görünümü disinda, benim bakis açisiyla, size asagidaki noktalari bilmek gerekiyor. Birçok ünlü saat makine olup su geçirmez, ancak genellikle farkli marka saatleri için bazi farkli su geçirmez siniri vardir. Limitini asan, saatinizin yanlis olur, hatta sabit olamaz. Su geçirmez olmasina ragmen yani sira, deniz suyundan saatinizin uzak tutun. Bir süre sonra, bir yil gibi, saatin içindeki su geçirmez halka degistirmelisiniz. Kemer deri ise, deri kemer zararlidir ter, dikkatli olmalidir. Hava sicak oldugunda, kemer gevsetmek ve kemer her zaman kuru tutmak için bir mendil hazirlayabilirsiniz. Kirli oldugunda metal kemer için, sabunlu su ile temizleyebilirsiniz. Son bir yilda bir kez özel izlemek dükkan veya iki kez bir yil içinde izlemek incelemek gerekir. Profesyonel yardim ile, saatinizin kesin yapabilir ve saatinizin yeni gibi görünmesi kemer, lehçe olabilir.
Ünlü marka saatleri korumak, herkesin bunu inaniyoruz.