tv standi üreticileri – 8 faydalari tv standi distribütörü olarak büyük basari elde etmek için onlardan almaniz gerekir

TV standi distribütörleri kendi ülkelerinde piyasaya hakim hale ne, biliyor musunuz? Ne uzun süre kendi TV standi is son yapabilir? Tabii ki pek çok faktör vardir. Belirleyici faktörlerden biri onlarin son müsterilerine sonra tüm degerleri ve yararlari islenecek, ihtiyaç ve transfer sunmak için yurtdisi ortaklari veya tedarikçiler yetenegidir.

Eger, bir TV standi distribütörü olarak, böyle büyük bir basari elde etmek için, yurtdisi TV standi üretici veya tedarikçiden elde gerektigini 8 degerleri ve faydalari vardir. Bunlar asagidaki gibidir:

1. Kaliteli ürün. Kalite gereklerine uygunluk anlamina gelir. Eger müsteri ihtiyaçlarini karsilamak ürünleri olmadan hayatta bile piyasaya hakim ya da olamaz. Kaliteli ürünler genellikle kaliteli yönetim sistemi ile bir üretici tarafindan üretilen ve ISO-9000 standart altinda sertifikalidir.

2. Modern ve güncel ürün tasarimi kadar. TV standi ürün yasam döngüsü çok kisa ve pazar çok hizli degisir. Basari için, size kendi ürünlerini tasarim yetenegi yoksa, yeni trendleri takip yeni ürünler gelistirmek için mümkün olan TV standi üretici bulmak gerekir.

3. Ürünlerin büyük bir dizi. TV büyük ürün yelpazesi ile üreticilerin öne küçük bir ürün yelpazesine sahiptir bir daha senin çesitli talebi yerine getirmek için daha esnektir. Benzeri LCD / Plazma TV standi, Ev Eglence Merkezi, Döner TV Sehpasi, ve gibi sektöründe birçok TV standi stilleri vardir. Ve her zaman perakendecilere TV standinin tek bir stil dagitmak yok.

4. Müsterinin kendi markasi. IKEA kendi markasi altinda iç piyasada yurtdisi TV standi ürün ve pazar satin almak gibi bir çok büyük sirket olmak gerekmez. Sadece OEM is türü sunuyoruz TV standi üreticileri bulmak. Ürün tasarimi kendilerine ait olsa da, kendi markasi ile TV standi ürünler üretecek.

5. Müsterinin tasarimlar açiktir. Eger güçlü ürün gelistirme ekibimiz var ve kendi tasarimi ile pazarda TV standi ürünleri istiyorum durumunda, bunlari üretmek mümkün TV standi üreticileri bulmak gerekir. Bazi TV standi üreticileri gerçek ürün olarak 3D veya basit kroki gerçeklestirmek için yetenegi var.

6. Olasiligi ülkenizde tek bir distribütörü olmak için. TV standi tedarikçileri veya üreticileri, onlar yerli rakip tedarik anlamina gelir ülkenizde bir distribütörü, olmak yapmak istiyorum eger sizin için büyük bir avantajdir. Bu nadir bir durumdur, ama oldu. Genellikle, sadece önemli ölçüde tedarikçiler karsi pazarlik artirmak satin alma belirli bir miktar, elde ettikten sonra bu yarar yakalayabilir.

7. Ürün tasarimi münhasirlik. TV standi imalatçi veya tedarikçi ülkenizde kendi distribütörü olmak için vermek istemiyorsaniz, yine de baska biri için pazarlik yapabilirsiniz: ürün tasarimi ayricalik. Bu onlari yerli rakipleri için ayni TV standi ürün tasarimi tedarik izin anlamina gelir. Yine, bu tedarikçiler karsi pazarlik konumuna baglidir.

8. Uygun fiyat. Son olarak, fiyat da pazarda basari için önemli bir faktördür. Sizin iç piyasa fiyati her zaman büyük bir fayda karsilamak TV standi üreticileri bulmak.

Bu sizin en büyük basariya ulasmak için yardimci olabilir böyle ideal bir sunuculari bulabilirsiniz zor degildir. Sen uluslararasi mobilya sergi ziyaret edebilirsiniz. Yoksa, sadece Alibaba.com ve diger B2B dizinleri ziyaret edin. Ve her zaman geç adaylari degerlendirmek için kriterler üzerinde kullanin.