Turbo-sarj google adwords ‘satis 4 hizli ve kolay içeriden ipuçlari

4 hizli ve kolay içeriden ipuçlari google adwords ‘satis turbo-sarj!

çubuk Beckwith ve jeff Alderson tarafindan

Eger tiklama oranlari artirmak ve bundan sonra reklam maliyetlerini anlari çizgi istiyorsaniz, o zaman yakin ilgi.

Eger Adwords ‘listeleri hakim 4 SureFire teknikleri ortaya çikarmak için … ayni zamanda pratik silme-disari yarisma hakkinda çünkü.

En iyisi, onlar hizli ve uygulamak kolaydir.

En baslayalim:

1. Dinamik basliklari ile Deney – Dinamik basliklari ne arama türleri inç ile Normal reklam baslik yerine

Yani, arama türleri ise, “Mobilya”, bu baslik görünür.

Ve gibi, sigamaz bir arama ifade arama türleri “Uygun kaliteli mobilya,” o zaman varsayilan baslik geri döner eger.
.
Girerek kullanin, “{KeyWord: Kalite Mobilya}” reklaminizin basligi bölümünde. “Kalite Mobilya” varsayilan baslik oldugunu.

Ayrica, “K” ve “W” “KeyWord” büyük harfle unutmayin. Bu ifade ettigi her bir arama ilk harfi büyük oldugu anlamina gelir. Örnegin, yerine “Fun mobilya” (Eger “Anahtar kelime” olsaydi) “Eglenceli Mobilya,”.

Dinamik basliklari hemen hemen her zaman önemli ölçüde tiklama oranlari artirmak. Ama, onlar da bazen almak kaliteli trafik azaltir.

Bu dinamik basliklari ile deneme yapabilirsiniz. Bir Reklam Grubu düsük kaliteli trafik üreten oldugunu fark ederseniz, o zaman dinamik baslik atmak olur … ve bunun yerine bir eleme ekleyin.

Bir eleme bazi örnekler, “simdi satin”, “sadece ciddi müsterileri için” kelimeleri kullanarak, reklam için bir fiyat eklemek veya çagri çikis Hedeflenen müsteri reklaminizi tiklayin kelimeler kullanmak vardir.

“{: Mobilya Kelimeler} Benzersiz” Ayrica, gibi dinamik baslik, kelime civarinda eklemeyi deneyin. Bu sadece bir kaç anahtar kelime ile Reklam Gruplari en iyi çalisir.

2. Reklam konumlari test – en yüksek bir her zaman en iyi degildir, çünkü.

Unutmayin, 1 numarali pozisyonu genellikle EN trafik üretir. Ancak, her zaman en iyi kalitede trafik üretmez.

Bunun yerine, sürekli olarak tekliflerinizi (birkaç gün verilerine göre) yerine alt pozisyonlar hedef ayarlayabilirsiniz. Pazar bagli olarak, üç veya dört pozisyonu hedef olabilir.

Unutmayin, birçok teklif günlük bütçeleri günün sonuna kampanyalarini kesti. Bu maliyetinin bir kismi için kendi üst siralara almak anlamina gelir!

3. Dogru yer seçimi nasil kullanilir – yer seçimi seçenegi reklamverenler belirli içerik sitelerinde reklamlarini yerlestirmek için izin verir.

Bu arama trafigi tamamen farkli bir hayvandir. Ve normal içerik reklamlardan degisir.

Yerine tiklama basina ödeme nedeniyle, gösterim (ya da reklam görülmektedir kaç kez) için ödeme yapiyorsaniz. Bu, bazi isletmeler için bir cankurtaran ve digerleri için para kaybi olabilir.

Bu pazar baglidir. Bazi pazarlarda arama trafigi ile korkunç sonuçlar. Ancak, seçilen siteler için çok uygundur. Neden?

Bir pazar emekleme asamasinda oldugu için de, genellikle bu kadar. Ve hedef pazar sunmak için ne ariyor DEGILDIR.

Bunun yerine, ulasilabilir tek yolu kendi topluluklari bulunmaktadir. Onlara gitmek gerekir. Bu topluluklar bloglar, tartisma forumlari, ya da haber siteleri olabilir.

Bir örnek, video bloglar yaratan bir araç olabilir.

Çok az insan bunu yapmak için ariyoruz. Ancak, LOT normal bir blog yayincilarin kolayca bu yaptiklarini gereken bir sey olduguna ikna olabilir’S.

Kisacasi … Eger arama trafigi ile iyi sonuçlar alirsaniz, o zaman muhtemelen içerik reklam için tiklama basina ödemenizi istiyoruz. Bir katil reklam (tiklama çok üretir bu) varsa tek istisna degildir. Bu gösterim için ödemek ucuz olacak çünkü.

4. Afis üzerinde en iyi performans gösteren metin reklam koyun.

Çogu reklamveren ya metin reklamlari sadece sopa. Ya da etkisiz banner reklamlar kullanin. Bu pahali hatalar vardir. Bunu yapmak için akilli çok etkili bir metin reklam bulmaktir.

Daha sonra, banner reklam üzerine koydu. Bu normal metin reklamlari-performans oldugunu göreceksiniz. Ve en karli olacaktir. Görüntüler bir bin kelime söyleyebiliriz, ama daha fazla satis kapatmak dogru kelimeleri degil!