traktör yardimci ekipmanlari yüksek büyüme seritte

En Chandigarh ve çevresinde sanayi kümelerinin küresel ekonomik yavaslama nedeniyle zor zamanlar karsi karsiya bir dönemde, bölgedeki traktör yardimci ekipmanlari kriz mavi meydan ve etkileyici bir büyüme saat hizina sahip basardik.

Chandigarh KOBI traktör parçalari tedarikçiler zayif talep ve halsiz satis nedeniyle tanik vardi, arkalarinda kötü zamanlar koyduk. Son birkaç ay içinde iç piyasada üretilen yüksek talep yakin vadede büyüme beklentileri konusunda onlari iyimser yapti.

Siparis defteri güçlü büyüme yansitacak

Traktör Üreticileri Birligi tarafindan derlenen verilere göre, traktör yan sanayi cari mali yil sektördeki küçük birimler için oldukça umut verici olmustur belirten, Nisan-Agustos 2009 yilinda% 9 bir büyüme kaydetti.

HMT Traktörler Limited, Pinjore, bu tür Uluslararasi Traktörler Limited (ITL), Hoshiarpur kadar büyük traktör üretim sirketleri hitap KOBI traktör yardimci ekipmanlari ve Mahindra & Mahindra Swaraj Bölümü, Mohali, bu yil iyi bir siparis aliyorsunuz.

“Chandigarh küçük ölçekli traktör yardimci ekipmanlarinin siparis defteri, iyi zamanlar küçük ölçekli traktör yardimci ekipmanlari için ileride göstermektedir. Mevcut senaryo giderek, bu traktör yardimci sektöründe çogu cari mali yil içinde iyi bir performans yayinlayacagiz görünüyor, “Abhinav Sharma, Sai Traktörler, Chandigarh bir traktör parçalari üreticisi üst düzey mühendis dedi.

Traktör yan segment için etkileyici% 9 büyüme büyük ölçüde kendi marjlarini artirdi ve bu yil daha iyi yardimci ekipmanlari için agir alisveris yapmak için açti tarim sektöründe son gelismeler isnat edilmistir.

“Tarim ürünleri yani sira piyasa güçleri nedeniyle tarimcilari sunulan kazançli fiyatlarinin asgari destekleme fiyatlari (MSP) Revizyon onlari daha fazla tarim mekanizasyon için tercih yardimci olmustur. Bu da, iç pazarda traktör için talep artisi tetikledi, “Ajeet Singh, Adarsh ??Udyog, Panchkula, Pencap küçük boyutlu traktör parçalari tedarikçisi sözcüsü söyledi.

Talep artisi da birkaç küçük oyuncular yeni kapasite eklemek ve anneleri birimlerinin artan siparisleri karsilamak için operasyonlarini yenilemek isteyen edilir. Sektörün treaded büyüme yolu göz önüne alindiginda, uzmanlar Chandigarh KOBI traktör yan sanayi kisa sürede büyük boyutlara ulasmak ve daha büyük bir pazar payi yakalamak mümkün olacagina inaniyoruz.

Http://www.bizxchange.in/ için B2B Portal oturum hakkinda daha fazla ayrinti için