tiklayin ve sosyal medya pazarlama basina ödeme ögrenme stratejileri

Tiklayin ve sosyal medya pazarlama ortak bir yönü var iki farkli stratejiler basina ödeme. Onlar büyük temettü ödeme yapabilirsiniz. Aslinda, bunlar kombine edilebilir. Stratejileri karistirma bir örnek bir sosyal ag PPC reklam yapmaktir, ama ayni zamanda bu aglarin herhangi ücretsiz pazarlama yapabilirsiniz.

En büyük sosyal ag fazla 750 milyon aktif üyesi vardir. Aradiginiz bu konuda yapildigi film, The Social Network gördük olun. En iyi viral olanaklara sahip, çünkü ayni zamanda en üyesi vardir ve çünkü en iyisidir.

Birçok kisi sadece olumsuz bir terim olarak viral kelime,, düsünüyorum, ama bir is tesvik varsa bu çok olumlu bir tarafi vardir. Matematiksel prensibi, biyolojik ya da bilgisayar virüsü ile aynidir. Sonuçta da farklidir. Bunun yerine hastalik ya da bilgisayar sorunlari, banka hesabinda çok daha fazla para alabilirsiniz.

Sey basarili bir viral bir sekilde pazarlanan, diger bireylerin web sitenize trafik almak için elde sonunda. Burada en iyi senaryo. Kendi üzerinde bin web sitesi ziyaretçilerinin almak. Bu ziyaretçilerin sonra on bin yeni ziyaretçi. Bu on bin kisi yüz bin fazlasina ulasin. Oradan milyonlarca dönüsür.

Sosyal aglar bu bazen büyük ölçüde olur böyle bir sekilde ayarlanir. Bu, hazir, istekli ve gerçekten harekete geçmeye edebiliyoruz insanlar için, daha küçük ölçeklerde gerçeklesmesi için ve yaygindir. En büyük ag üzerinde, ortalama üyesi yaklasik iki yüz arkadas oldugunu, unutmayin. Herkes sistem içinde harekete geçer, bu onlarin arkadaslari her bildirilmektedir.

Birisi bülten için seçmesi zaman, tüm arkadaslari haberdar. Bu büyük olasilikla bazilari teklifinizi kontrol alacak. Bazilari da kayit olabilir. Bu gerçegi onlarin arkadaslari tüm disari gidecek. Bazilari muhtemelen gelip teklif sayfa göreceksiniz. Bu bülten abonelerine bir hiç bitmeyen kaynagi olabilir görebilirsiniz.

Reklam tiklama para maliyeti basina sosyal ag promosyon farkli olarak, ödeme. Size bagli bir pazarlamaci ya da tüm dünya rekabet ise, PPC içinde ise baslamak için iyi bir fikir degildir. Yarisma genellikle sadece çok siddetlidir. Ögrenme egrisi dik ve yavas.

Bir yerel isletme sahipseniz Ama, oldukça kolay hakim ögrenmek gerekir. Tamamen farkli. Genellikle fazla rekabet yok ve bir ögrenme egrisi neredeyse kadar yok. Tahmin edebileceginiz gibi tiklama firsat basina en büyük ödeme, en büyük arama motorudur. Eger potansiyel hedef bir gerçekten sasirtici düzeyde elde etmek mümkün olacak.

PPC onlar hizmet, ürün ya da satiyoruz bu firsati ile ilgili bilgi kesfetmek istediginizde bireylerin kullandiklari tam arama terimleri hedef etrafinda döner. Dogrudan aktif olarak sahip oldugunuz ne ariyorlar tam kisilere teklifinizi elde edebiliyoruz. Bu yöntemin gücü müthis baska bir sey degildir. Hedef bu seviyede Internet önce duyulmamisti. Bu zamana kadar, gelir çevrimiçi kazanmak için en iyi iki yöntem tiklama basina ve sosyal medya pazarlama ödeme vardir.