ticari gayrimenkul – kira için sanayi alani ile ilgili cevaplar

Eger kira amaciyla sanayi alani arayisi içinde olan zaman, sonlandirmadan önce içine bakmak gereken bazi temel endiseler vardir. Terim Ticari gayrimenkul birçok kafa karistirici geliyor. Öncelikle, sana açiklayayim tam olarak ne terim anlamina-bir kara kökenli gelir elde özellik degil, bir yatirim amaçli gayrimenkul. Geleneksel olarak, kira genellikle büyük bir karar faktörlerden biridir. Ticari gayrimenkul kira düzgün dogrulanmadi takdirde ilave ücretleri güvenebilirsiniz. Ben kira veya depo alani için sanayi alani ile tedaviye baslamadan önce gerçekleri bulmak için bazi önemli sorular ile size yol gösterecektir.

Kullanilabilir görüntüleri baz kira:

Metrekare dayali kira hakkinda bilgi isteyin. Gerçek aylik kira olarak adlandirilan ne oldugunu çogu zaman. Zaman zaman, “yükler veya” CAM “için masraf böylece aylik kira artan eklenir. Bu, ayni zamanda depo alani için de geçerlidir.

Kiralama sartlari pazarlik olup olmadigini ögrenmek:

Eger pazarlik vardir kiralama parçalari biliyor musunuz? Kira için sanayi alani ile tedaviye baslamadan önce baz kira, güvence, ücretsiz kira, kira süresi uzunlugu, ne kadar kira için endüstriyel alan için kira ve ücretleri her yil artis egiliminde olacaktir ve nasil kira yenileyebilirsiniz müzakere vb

Arti ücretleri:

Herhangi bir ek vergisi, emlak ücretleri, yük ücretleri, CAM ücretleri vb kelimelerle gitmez için uygun olup olmadigini kontrol edin, her sey belgelenmis olsun. Ödeme miktari ve süresi (ödeme ne zaman ve ödeme nasil) ile ayri ayri ücret bilgi almak.

Kira ve ücretleri artis:

Nasil kira artacak? Faktörler artis etkisi nelerdir? Ne kadar siklikla ya da daha dogrusu ne zaman kira veya diger ücretler artirmak için bekleyebilirsiniz? Ölçüde sizin ücretleri ve bir de kira artisi gidecek ne için? Kira için bu özel sanayi alani uygun bir seçenek olup olmadigina karar vermek her detay alin.

Kira Parçalar:

Kamu hizmeti, güvenlik tesisleri vb maliyeti kira dahil olup olmadigini ögrenin. Ayrica, vergi ve vergi türünü belirlemek.

kam ücretleri nedir?

Eger kira için depo alani ve sanayi alani için gidiyoruz, muhtemelen metrekare akillica ücret ama gerçek kira diger bazi ücretleri dahildir edilir. Perakende alani ve kira için sanayi alani durumunda, arti masraflar Ortak Alan Bakim (CAM) ücreti için hakemli vardir.

yük ücretleri nedir?

Ticari gayrimenkul alaninda kullanilan baska bir terim olmayan bir sanayi alani kiralama ise özellikle duydum, Yük ücretleri oldugunu. Bu ayri baz kira ek ücretler için kullanilan bir terimdir. Zaman zaman, kira bu ekstra masraf ve bazen dahil oldugu, ayri ayri tahsil edilir.

Bu terimler satilik sanayi alani durumunda ilgili degildir. Nihayet satmadan önce içine bakti gereken çesitli faktörler vardir. Ticari gayrimenkul ayri özel sartlar ve kurallar ile birlikte farkli bölümü bulunmaktadir. Eger satis veya kira için endüstriyel alan için sanayi alani ariyorsaniz Bu nedenle, ne olursa olsun, daha güvenli tarafta olmak için sartlarini geçmesi.