temel ppc ppc arama motoru ve reklam için bir rehber

Muhtemelen PPC hakkinda çok sey duydum ve tam olarak ne PPC oldugunu ve nasil PPC size yardimci olabilir bilmek istiyorum? Burada bu sorunun ilk kismina cevap vermek girisimi için gidiyoruz ama ikinci bölümü baska bir makalede baska bir yerde bulacaginiz bir sey.

PPC tiklama basina ödeme anlamina gelir. tiklama basina ödeme sitenizde baska bir kisinin afis tasiyarak para kazanmak için izin verir veya baskasinin web sitesi veya arama motoru üzerine kendi bir reklam koyma seçenegi veren bir internet pazarlama aracidir.

arama motorlarinda tiklama basina ödeme reklam bir bir arama yapildiginda için görünmesini sitenizin istediginiz seçme anahtar kelime seçenegi sunar. Bir ayakkabi üreticisi iseniz Örnegin, daha sonra sitenizin sayfada görünmesini gerektigini istediginiz ne zaman anahtar kelime “Ayakkabi” biri türleri.

Bir müsteri olarak her zaman arama sonuçlarinda bir kisi tiklama ödemek ne kadar karar verin. Ne kadar çok tiklama basina, yüksek sitenizin seçtiginiz anahtar kelimeler için sonuçlar görünür ödemek.

Tiklama arama motorlari basina ödeme bir sürü ve tiklama arama motoru basina ödeme reklam benimseyen insanlarin esit derecede çok sayida vardir. Eger yarista öne geçmek istiyorsaniz biraz arastirma yapmak ve tiklama arama motoru reklamciligi firma basina ödeme için en iyi dolar ödemek zorunda olacak.

Genel olarak, büyük tiklama arama motoru basina ödeme, daha size anahtar kelimeler için top almak için teklif gerekir. Bu seçtiginiz anahtar kelimeler ve ne kadar trafik bu anahtar kelimeler çekmek için muhtemeldir teklif için maliyetin ne olacagini bulmak için farkli arama motorlari arastirmaya deger olmasinin nedeni budur.

Google PPC arama motoru olmasa da büyük PPC hizmet saglayicilari, Yahoo, Google, Overture ama Google metin seklinde PPC hizmet veren ve arama sonucu sag görülebilir kutulari ADD. Ve bunlarin hepsi kampanya ppc diger sitelerin parçasidir.

Bu arama motorlari Google kadar popüler olmasa da, genellikle bir avantaji var orada diger arama motorlari bir dizi ve sunuyoruz. Genellikle bu arama motorlari büyük arama motorlarina bir anahtar kelime için tiklama basina düsük maliyet var.

Tiklama arama motorlari basina genel ödeme ek olarak, küçük bir çaba ile ayrica sektöründe hizmet ya da özel olarak hedef kitleye hitap tematik arama motorlari bulmak mümkün olabilir.

Sadece düsük bir bütçe baslayip PPC Kampanya trafik ve trafik ne yüzde almak sizin için nasil bir performans absorbe PPC Kampanya için büyük bir yatirim için asla akilda tutulmasi gereken layik bir nokta daha var sizin ödeme dönüstürmektedir müsteriler.

Tiklama arama motoru basina ödeme ile bir anlasma her türlü içine girmeden önce, asagidaki sorularin cevaplarini sahip oldugunuzdan emin olun:

• aylik olarak arama motoru tarafindan gerçeklestirilen aramalarin büyüklügü nedir?

• arama motoru sahip oldugu büyük arama ortaklari veya bagli kimlerdir?

• bagli veya arama ortak ayda üreten bu aramalarin büyüklügü nedir?

Eger reklam olarak de tüm bagli ev sahipligi için kabul etmek için • gerekli mi?

• arama motoru garanti sahte çek mekanizmalari mu?

• sahte tiklama raporu nasil sürülür?

• Nasil uygun muhasebe saglarim?

Bir kez tiklama arama motoru basina ödeme aslinda reklam tiklama basina ödeme seçenegi sürebilir sizin lehinize çalisiyor emin bulunmaktadir. Bir kez tiklama arama motoru reklamciligi program basina isinizi uçmak göreceksiniz dogru ödeme bulabilirsiniz. Nasil? Bu tamamen tamamen farkli bir yazi ‘!