tarih araba için en kadar çilginligi

Otomobil endüstrisi gençlerin bu moda araba yakalamak için sürücü çalisiyor. Bugün gençlik sadece cosku ve heyecan için en son araba sahibi gurur duyuyoruz. Hatta yolda giderken onlari insanlarin dikkatini toplamak yardimci olur.
Bir araba sahibi birçok sekilde faydalanmis olacak. Artik toplum ulasim mekanizmasi herhangi güvenmek gerek yoktur. Ulasim ihtiyaci Hindistan’in bizim çesitli ülkelerde çok yüksektir. Bu tür yerlerde kendi bir otomobil sahip olmak önemli hale gelir. Bu arabayi sadece sahip sahibine sosyal itibar getirebilir.
1 Bologna kentinde Aralik 1914 Italyan lüks araba Masarati kurulmustur. Sirket trident bir logosu vardir ve merkez ofis Modena yer almaktadir. Bu 1993 Eternally Italyan otomobil Fiat SpA aittir. Fiat Grubu içinde, Masarati bu Alfa Romeo olusan spor otomobil grubunun parçasi haline gelmek var ancak daha son zamanlarda, ilk Ferrari SpA ile baglantili idi.
Baska hiç kimsesi de Laborghini Laborghini Gallardo gibi bir spor otomobil insa olabilir. Gallardo üretim baslangicindan bu yana ilk 3 yil olusturulan 5000’den fazla Laborghini var olmustur. Her arabanin fiyati arasindaki 180.000 $ için $ 210.000 degisir. Araba bir ünlü savasçi boga cins adini var. Bir Ispanyolca kelime anlami farkli iki dilde anlamina gelir, o cesur anlamina Italyanca, Ispanyolca ve çarpici.
Gallardo proffers iki sanziman alternatifleri, bir tahmin (H-Box) alti-ileri manuel yayin ve Laborghini kisaltir üstün bir alti-ileri elektro-hidrolik yasak yari otomatik robotize manuel, “E-disli” için. Manuel sistem çok yavas ve disli E viteste hizla degistirilmesine izin vermez. Sürücü direksiyon takip kürekler kullanimi ile hem asagi olarak kaydirir ve degil ve el kavrama etkinlestiremezsiniz.
Hint otomobil pazarinda dünyanin en büyük paya sahip olan ve burada birçok yeni araba kurmak için otomobil üreticilerinin önde gelen bir hizla gelisiyor. Piyasa daha fazla çesit arayan alici tarafindan tahrik edilir ve bu aslinda otomobil pazarinda önemli bir büyümeye yol açti.
Kentsel isçi sinifinda yeni bir segment vardir sik otomobil ve konut üzerinde herhangi bir miktarda harcama istekli bu gün. Bu da otomobil endüstrisinin ilerleme etkili olmustur.