Sonunda – google ™ adwords basina ödeme tiklama ücretsiz alabilirsiniz çok gizli bir sekilde

Yeni bir atilim gizli simdi ödeme tiklama basi Ücretsiz Google ™ AdWords almak için ihtiyaç vardir!

New York bir beyefendi onu Google ™ de reklam ödenmis yani sira sponsor reklamlara izin tüm diger arama motorlari aksi almayi saglar tüm pazarlamacilar% 99.9 adina bir “gözetim” dedigi kesfetti.

Ve hayir, onun “gizli” hakkinda hiçbir sey yasadisi – ne de Google ™ de “iç” birisi, biliyorum gerektirir, Yahoo, MSN, Overture ve digerleri.

Bunun yerine, New Yorker bu benim kosturup çok arama motoru çilginligi var iken sadece 2000 yilindan önce üzerine yakalandi ve sadece ilk sey test etmek için küçük yapmaya basladi bir seydir … “gururla sahiptir … ama daha sonra genisletilmis hangi onu asmak aldiktan sonra üzerinde. ”

Bu ayni adam baslatmak ve evcil hayvan gida, DVD, çocuk oyuncaklari ve oyunlar, kitaplar, yazilim her seyi satan onalti ayri online sirketlerin çalistirmak için gitti ve sadece satilan kendi mamul ürünler ancak diger web isletmeler için bir ortaklik oldu – tüm süre onun beyni gizli uygulanmasi.

Yaklasik sekiz yil boyunca New Englander Aslinda benim ben ödemek zorunda asla gizli … ve en büyük payi kullanarak ™ basina ödeme Google son zamanlarda daha oldugunu reklam üzerinde 87.000.000 $ ele verdik “itiraf -tiklama yani sira arama motorlari ped reklam … Ben ücretsiz var her biri diger formlari … ”

Yani güçlü sirrini o herhangi bir nis çevrimiçi tekeline mümkün olmasidir ve her zaman sadece çogu arama motorlari özellikli zamanki organik sonuçlarinin en üst prim noktalar güvence altina alabilirsiniz.

Halen arama motorlari ile bir hesap açmak için vardir – ama gizli uyguladiktan sonra o baska türlü ilgili tüm masraflari ödemek zorunda kaldirilir.
Yine, onun gizli hakkinda hiçbir sey arama motorlarindan ya da yasadisi veya çalmaktadir oldugunu.
En popüler arama motorlarindan biri bir sözcüsü bu sasirtici gizli mahrem yapilan sonra gülerek dedi ki, “Vay! Ha! Bu gerçekten benzersiz … ve benim uzman görüsü bu sadece bize daha fazla is gelistirmek ve getirmek için hizmet verecek [arama motorunun adi yasal ve gizlilik nedenlerle tevkif] ve bize en ufak bir. Inanilmaz is kaybetmenize neden degil! ”

Kuzeyli sirrini uygulayarak bu yana zaman bu yaklasik sekiz yil süre içinde o ürün en farkli çizgi ile satis geliri iyi 300 milyon dolarin üzerinde yapildigini ortaya ve en son son iki yilda yaklasik 166.000.000 $ gerçekten “burkulma sonra geçirildi asagi ve tam kapasite benim gizli basarak. ”

Simdi herkes baska servet için, sehir yagmurluk halka ödeme tiklama basina reklam sinirsiz miktarda almak için onun gizli yayinladi. Ama ne kadar bize herhangi bir umut verici degil.

Bir eksantrik bir bit, beyefendi “Biz seyler doyurur önce kullanilabilir yapabilirsiniz sadece ne kadar göreceksiniz.” Diyor

Bir ünlü halk web gurusu bu adam gizli yayin bir sonucu olarak daha çok ekonomik kazanç olsa da “o zaten çok sasirtici o kendi satis devam ederse veya durdurmasi olsun ne yapmak, ne de adam kiracak zengin, ama kapma degil dikkat çekti Kendiniz için sadece bir sans ve bu almak için de çok sinirli bir, olabilir gibi sizin için felaket olabilecek hala kullanilabilir iken. ”

Bu su anda geçerli:

http://victor73.freegoogle.hop.clickbank.net

… Böylece artik bitti orada kafa ve bunu elde etmek isteyebilirsiniz.

Bu çok kolay okunabilir bir biçimde ve hizli bir sekilde ve kolayca anlasilir ve hatta 4. sinif okuma düzeyine sahip herkes tarafindan hakim oldugunu.

Oradayken, neden asagi kaydirin ve büyük basarilar digerleri artik hedefli reklamcilik bu inanilmaz atilim ile yasiyorsaniz kendiniz için gözden simdi bizi geri kalani için serbestçe kullanilabilir yapti?

Basariniz için,

-Victor