Sonunda, bu büyük google adwords faturalari kurtulmak ücretsiz ppc_ olsun

Siz de benim gibi iseniz, sadece sadece insanlar tek bir sey satin almadan sitenizden çikmak için, web sitenize tiklama bir çift almak için Google’a saçma miktarda ödeme hasta ve yorgun olmak zorunda. Hala o tiklama olsa için ödeme! Bir 1% dönüsüm orani, ve en anahtar kelimelerle ilgili taling iseniz bu gün tiklayin ve bunun için bir 6. veya 7. konumu gibi olsun basina 50 sent daha az bir sey için gidin. bu nedenle 100 tiklama için 1 satis olsun. 100 tiklama kendisi 50 $ mal olacak ve 39 $ maliyeti bir sey satiyorsaniz eger, yine de kaybetmek!

Google atlatmak gibiydi ve son 8 yildir ücretsiz olarak TÜM yaptigi Google adwords ppc almak ve sadece bu konuda sessiz tutmak olan bir adam ile ilgili bir makale üzerine tökezledi ve yapilan kadar ben sahsen tamamen Google’da vazgeçerek esiginde oldu kendisine bir büyük servet iken. Ben servet derken bu geçmis yillarda bazi 300 TL olasilik.

Sonra o Ücretsiz için Google adwords yilinda 1 milyon dolardan fazla basardi olarak nasil onun “gizli” paylasmak SONUNDA istekli oldugunu ayni yazida okumustum! Bu hemen dikkatimi çekti ve ne oldu? Ben gizli aldim. Okumak ve ben sadece benim bu makaleyi okuyan herkes bu 1 sey diyecekler. Kendiniz için bir kopyasini KEPÇE ve kendi sitesi için kullanmak onun gizli formül koyarak baslamak yoksa BÜYÜK hugest BÜYÜK Fool olurdu! Ben onu asmak aliyorum ve kesinlikle simdi google kampanyalari için daha az yükler ve Yükler ödüyorum gibi sadece Bull baska bir büyük yük olarak onu geçemedi sevindim degilim!

Gel ve bu hiç baska bir sey degilse internet isinde basarili olmak için gereken sadece ÇOK önemli Ebook hakkinda olacagina inan bana. Süre orada referanslari ve kanit okumak gidin. Bu yatirim pisman olmayacaksiniz.

ücretsiz olarak ppc almak ögrenmek için tiklayiniz

basariniz için!