soguk sogutucu kadar ucuz led isiklari

Frosty Sogutucu Buz Kupalar Cam Kupasi Up güzel LED Isik favori Root Beer için sik ve serin. Eger lezzetli bir dondurma samandira için bir hasret var ise, Frosty Sogutucu Buz Kupalar kadar bizim LED Isik sizin için cam kadar ideal hafiftir.

Görünüyor kesinlikle parti için ruh yapacagiz. Bu pub, bar, kulüp, ziyafetler, diskolar, partiler ve özel etkinlikler için parti, bar ya da dügün ve mükemmel için mükemmel bir dekorasyon var. Kupa yerine sadece / Kapali cam aktive kupa altinda bulunan anahtari On bir teknoloji bir kupa degildir.

Bu fincan asagidan yukariya süper parlak LED isik, muhtesem bir yanip sönen veya hala isik etkisi elde. Bu 450 ml kapasiteli 200 GMS agirliginda bir parti-dayanikli, açik PC, PS veya Akrilik yapilmistir.

Bu kullanimi çok kolay. Yanip sönen LED isiklari etkinlestirmek ve devre disi birakmak için ekranda Buz Kupa kadar LED Frosty Sogutucu Isik dibinde anahtari ve kapatin. Kupa dondurmak için sadece dondurucuda kupa pilleri zarar vermez yerlestirilmesi için dondurucu (donma zaman dondurucu ne kadar soguk baglidir.) Yerlestirmek. LED Frosty Sogutucu Kupa dahil ve degistirilebilir üç AG13 Piller, alir.

Tüm havali parçasi Frosty Sogutucu Kupalar kadar bu ucuz LED Isiklar özellikle dondurucuda dondurulmus üzere tasarlanmis gözlük kadar tek isik olmasidir! Eger dondurucu içinde dondurma böylece içi bos kupa jel dolgu ile doldurulur. Kesinlikle aksam yapacak almak için sadece 8,00 $ harcama. Yani bugün, arkaniza yaslanin, rahatlayin ve kendinizi soguk soguk isik!