Soguk arama basari garanti altina almak için 8 strateji

1. Telefon görüsmeleri yapmak
Onlar sizin bilmiyorsaniz kimse sizden satin alacak, sirket / ürün / hizmet. Her satis kendi döngüsü vardir. Ne satiyoruz bagli olarak, bir veya iki gün gibi kisa bir döngü olabilir, ya da bir veya iki yil uzun bir döngü olabilir. Sizin çagri giris ve tüm satis sürecinin baslangicidir. Bu ilk maden arama olmadan, herhangi bir satis kapatmak olmaz.

2. Telefon bir çok yapmak
Devam etmek sadece bir umudu varsa, bu umudu ezici bir çogunlukla önem kazanmaktadir. Size yol yüzlerce varsa, kimse umudu yapmak ya da zarar verebilir. Yaptiginiz daha fazla arama, daha fazla basari olacaktir. Umudu, takvim, her gün zaman çizelgesi. Maden Basarili bir umudu ile bir mükemmel sohbet ilgili degil, birçok umutlari ile birçok konusmalari sahip ve satis sizin firsatlari için istiyorum asla böylece huni dolum ilgilidir.

3. Pazar hedef
Muhtemelen ne satiyoruz satin alabilir tüm dünyada her biri disinda, kim satin almak için büyük olasilikla? En iyi müsteri profil baslayin. Tarafindan ‘en iyi’ Ben en çok ve en sik satin kim mi? O profiline uygun umutlari ariyoruz. Ihtiyaç duyduklari ve ne satiyoruz istiyorum olasiligi daha yüksektir. Bu ilk aramalisiniz umutlari vardir. Daha sizin arama listesinde hedef, daha basarili görüsme olacak ve daha iyi alt satirinda için olacak. Potansiyel zaman yatirim için en fazla getiriyi verecektir umutlari arama harcayin.

4. Müsteri sizden satin anlamak
Her umudu düsünüyor: ‘benim için ne var? Neden seninle konusma ilgilenen olmalidir? O benim çalisanlar, benim alt satirda, benim is, bana yardimci olacak ne sunuyoruz …? ‘ Kendinize sorun: size sundugu degeri nedir? Müsterilerinizin sizinle is yapmak aldiginiz faydasi nedir? Zenginlestirilmesi arama yaparken, yarar ve / veya deger ile yol emin olun. Bu umutlari ‘cevap verecektir’ benim için ne var? ‘ soru. En Arastirmacilar bunu yapma gibi kesinlikle, sen disinda kalabaliktan ayarlar. Ayrica umutlari ‘dikkat çeker ve gerçek konusmalari için firsat verecektir.

5. yüksek çagri
Her zaman karar verici olduguna inaniyorum en üst düzey kisiyi arayin. Bu kisi ya da karar verici olacak ya da kim oldugunu ve dogru yönde isaret edebilir bilir. Çok fazla Arastirmacilar (düsük asili meyve sendromu) çok düsük olacak bir hata yapmak. Onlar çagri daha kolay olacaktir inanarak, yöneticiler yerine müdürleri, yöneticileri yerine sahipleri arayin. Bu olmaz. Gerçekte olacak bir karar yapabilirsiniz biriyle konusma olmayacak çünkü satis döngüsü uzatmak ve / veya implode olacaktir. Daha sonra arkani dön ve diyecek birisi kur ay geçirecekler, ‘Ben patronum sormak gerekir.’ Onlar cevap gel, ‘Patronum gibi degildi, “Eger suda öldü. Alt satir: Eger karar verici ile konusma degilseniz, bir nitelikli umudu ile konusma degildir.

6. Konusma hedefi bilin
Kendinize sormak istiyorum sorular sunlardir: Ben telefonu kapatin Ne zaman basardiginizi için ne istiyorsun? Bugün benim umudu ne anlasma istiyorsun? Örnegin: bir randevu ayarlamak için arama yapiyorsaniz, o zaman çagri hedefi atanmasi oldugunu. Bu satis kapatmak için degildir. Bu, tabii ki, nihai hedefi, ama bu süreç içinde çok daha sonra gelir. Çok az satislari bir telefon görüsmesi gerçeklestirilir. Akilda hedef ile arama yapin. Bu hedefe ulasmak ve daha sonra konusmalar için her sey kaydetmek için yeterli demek. Daha sonra islemi tekrarlayin.

7. Ne istediginizi isteyin
Ben zaman ve tekrar tekrar gördügünüz en büyük hata Arastirmacilar ne istediklerini talep kalmamasidir. Bir kez konusmanin amaci biliyorum, bu hedefe istemek için gidiyoruz tam olarak nasil karar (yukarida # 5). Eger açikça ve kisaca sormak böylece bir komut dosyasi olusturun. Umudu, aklini okumak tahmin ya da sunmaz. Sen sormak gerekir. Ben müsterilerine sadece her bir telefon görüsmesi, sürekli basliyor gelen çift ve üç kisilik sonuçlari gördük, ne istediklerini isteyin.

8. eglenmek
Bu hayat degil ya da ölüm-sadece soguk bir çagrisi. Dünyanin kaderi sizin ve telefon dinlenme degildir. Eger sirket yok ya da bir umudu diyor eger hayatinizi berbat olmaz ‘hayir.’ Gevsetmek, yaratici olmak, biraz eglenmek!