Sizin soguk çagri insanilestirmek için 5 anahtarlari

Bir soguk çagri yapmak için bizim “satis elemani persona” vitese zaman zaman yapay hissediyor. Bir dogumlu aktör degilseniz – – Bu bir insanlik disi süreç gerçekten garip hissediyor. Ve yine eski okul geleneksel satis zihniyet neredeyse bu rolü oynama yaptigimiz her soguk çagri bir parçasidir garanti eder.

Burada kendin ol ve de çok etkili oldugu yeni bir yoludur.

1. Sonucuna yerine odaklanmak yerine süreci zevk

Çogumuz yeni insanlarla tanismak tadini çikarin. Bu yüzden soguk arama oldugunuzda, neden bu yerde kendimizi olmaz mi? Onlari çagirirken, ilgili samimi, sicak, ve potansiyel müsterilerin saygili olmak mükemmel uygun olan.

Bu sekilde kendimizi olmak oldugunuzda, diger kisi genellikle bizim samimiyet hissedebiliyorum. Nasil yorucu bu gün sonra konserve ve robot gibi sunumlar gün almak için olmalidir. Ve onlari dogal, samimi bir sekilde onlara iliskin olan bir gerçek kisi ile nasil ferahlatici konusmak için.

Soguk arama, biz diger kisinin ihtiyaçlarini kesfetmek isteyen konum, ve biz onlara yardim olabilir eger. Biz sonuç odakli degil, konusma ve kesif süreci tadini çikariyor.

2. Dogal yerine hesaplama ya da manipülatif olun

Eger soguk aradiginiz zaman kim degistirmekten kaçinin. “Sahne” ya da coskulu sesi olmaya gerek yok. Bir arkadas aradiginiz gibi sadece, günlük rahat kendini olabilir. Orijinal olmak oldugunuzda insanlar biliyorum, ve sen degilsin zaman.

Bir satis kazanmak için hesaplanan geleneksel kaliplari ve stratejileri bir kenara koyun. Basitçe bakis potansiyel müsteri bakis ilgilenen, kim olabilir.

Bu insan yerine mal gibi potansiyel müsterilerin tedavi soguk arama temelleri geri almak yardimci olacaktir. Sizin olmanin dogal güven olusturur gerçek insan-insana baglanti, için ag geçidi açilir.

Yani, dogal kalarak, ayni zamanda satis içine bütünlügünü geri getiriyoruz. Bir rol oynamadigi oldugunuzda, samimi bir konusma olusturmak için diger kisi ile çalisiyoruz.

3. Kendinizi konusma içinde esnek izin ver

Bu zor bir olabilir. Dogrusal satis komut disari atin ve diger kisinin çözmeye yardimci olabilir sorunlari dayali kendiliginden bir konusma olusturur.

Script bize yapay hissediyorum. Ve biz “Merhaba.”, Sadece en kisa sürede dedigimiz gibi diger kisiye yapay ses Resmi komut bize soguk arama konusmalari esnek olma özgürlügüne vermeyin. Biz onlar gitmek isteyen ne olursa olsun yönüne ayarlayamaz.

Yani biraz kendi bir zihin var konusmalari gibi soguk aramalari görüntüleyin. Kendi niyeti sürece diger kisinin yardim fikri demirlemis gibi, size birlikte iyi alirsiniz. Diger kisi ile bir diyalog açin ve kivirin ve rahat bir etkilesim içine kendini sekil saglar.

4. Kendinizi ve potansiyel müsteri hem de bütünsel bir yaklasim

“, Alici-satici” düsünme gidelim ve baska bir kisi olarak aradiginiz kisi degil, bir olarak görmek “umudu.”

Geleneksel soguk arama zihniyet bizim rolleri polarize bize ögretir. Biz bir seyler satmaya çalisiyoruz ve biz diger kisinin düsünme içeren bütün resmi göremiyoruz.

Eski soguk arama yaklasim potansiyel müsteri hemen kendi korumalari koymak o kadar yapay haline gelmistir. Bu aci bir “itme ve çekme” sürecine satis süreci leke var.

Insanlar ilk olarak potansiyel müsteriler görme halinde zihniyet Shift. Bu onlari daha iyi ile ilgili yardimci olacaktir. Ve daha genis resim, ürün veya hizmet saldirgan ya da yapay olmadan onlara yardimci olabilir ögrenmek saglayacaktir.

5. Açik fikirli kalin ve soguk aramalari açik uçlu kalmasina izin

En çok satan programlari güven ve onlarla baglantisi var önce satin içine müsteri ikna için tasarlanmistir. Ancak stratejiler ve “ilerlemeye” teknikleri dünya dayanmaktadir degil, potansiyel müsteri var.

Bu genellikle soguk aramalar sirasinda hemen bir olumsuz tepki neden olur. Insanlar özellikle baskasinin gündeminde, bilmedikleri biri tarafindan itiliyor sevmiyorum.

Yani ileri bir konusma “sürüs” gidelim. Bunun yerine, bir muhtemelen var sorun ve onlardan bir soru davet edecek bir odakli bir açiklama ile soguk çagri açin.

Ve ayni zamanda biten Yorum yönlendiren daha çekici olmasini saglayacaktir. Örnegin, ifade ile son, “Peki, biz buradan gitmek nereye düsünüyorsunuz?” Bu önceden planlanmis kutusuna seyler gütme olmadan kendi basina konusma hareket saglar.

Bu 5 adim uygulamak hiç ummadiginiz bir seviyeye potansiyel müsteriler ile iletisim yeteneginizi alacak. Bir alici ve satici rolü ve bu yarattigi satis baskisi dönüsmesi durumlardan kaçinmak gerekir. Ayrica kendiniz zarif bir sekilde konusan bulacaksiniz, ve potansiyel müsteriler etkilesim ile rahat olacak. Daha fazla müsteri ve sade ve basit gelir, elde edilir.