sizin palto ile gitmek için bir esarp seçmek için nasil

Eger soguk bir kis gününde sicak ve güvenli hissettirmek için yumusak bir telas esarp içinde snuggling gibi bir sey yok. Sizin boyama, ceket renk, doku, uzunluk ve fiyat: senin palto ile gitmek için bir esarp ve eldiven seçerken dikkate birkaç sey vardir.

Eldiven birkaç renk seçenekleri sunarken, eldiven biz esarp zengin renkler ile koordine ederek biraz vahsi gidebilirsiniz bir yoludur. Bu kenetleyen bir arkadasim var ya da seçenekleri en üst düzeyde için igne kendinizi almak için kötü bir fikir degil.

Dikkate almak en önemli sey cildinizin boyama oldugunu. Bir esarp yüzünü konum bir çerçevedir. Akillica seçin. Beyaz, soluk gözleri pembe ve soluk ya da koyu saç – – Yaz cilt tonlari pastel ve mavi, yesil ve mor ile iyi bakmak. Onlari mavi bir parça var, bazi tonlari, kirmizi ve gül ve uygundur.

Binlerce yildir ipek esarp nedenlerle bir çoklugu için dünya çapinda erkekler hem de kadinlar için gerekli giyim aksesuarlari olmustur. Savas alanlarinda en göz alici defile ipek esarp her zaman önemli olmustur. Ama nasil seçerim?

Saf el yapimi Tay ipek esarp sasirtici özellikleri yani sira onlarin inanilmaz dayaniklilik ve çok yönlülük seçkin bir örnektir ve her zaman ragbet vardir ve para için büyük bir deger vermek açikliyor.

Renk seçimi bizim kisilik yansitir çünkü erkek esarp renk ile renk tarzina uymasi için çok önemlidir. Bu nedenle bir kez farkli renk düzeni anlamak, kendi stil olusturmak mümkün olacak.

Bu baska, biz tasarimci esarp ile kolayca rahat bir stil elde edebilirsiniz. Tipik bir örnek, dizlerinizin dokunur bir uzun ceket ve kot pantolon ile uzun esarp ise kesin serin ve sik bir görünüm olacak. Biz rastgele rüzgarda dans gibi görünecek omzuna esarp koyabilirsiniz.

Hepimiz esarp erkek moda aksesuarlari son trendler oldugunu, bu yüzden seçerken çok dikkatli olmalidir bildiginiz gibi yani sira, bu ilk kez giyiyor iseniz, aksi takdirde bir uzman bazi kurallar almak ya da gerektigini önerilmektedir da bir esarp kravat nasil tanimak için çevrimiçi yardim alabilir.