sise koozies ilgili bes eglenceli gerçegi

sise koozies artik soguk içecekler için degil sadece

Sise koozies genellikle yaz sezonunda onlarin popülerlik zirvesinde grev olmasina ragmen, aslinda nedenlerle bir dizi için, tüm yil boyunca kullanilabilir. Günün sicaginda bir kalp atisi ilik onlari düsürür çünkü yaz sezonunda, en millet, su siseleri soguk tutmak için kullanacagiz. Ne bilmediginiz onlar ek olarak da, sicak içecekler için harika izolatörler yapmak olmasidir. Kova koozies kahve içecek veya latteler kullanilabilir olsa da, bunlar bir süre saatlerce de dökülmüs sicaklikta sicak içecekler yüklü küçük termos tutmak için de kullanilabilir.

Geçmiste daha fazla ve tarzlari

Sise koozies ile ilgili bir baska harika gerçek su ki onlar bu yana hatlari kadar geleneksel tasarim ötesine tasimak için genisletilmis olmasidir. Öncelikle bir görünüm yaptiginda, çok kolay ilimli oranlarda bir küçük mesrubat ya da su kaplari destekleyebilir. Bugün,, sarap ya da sampanya tam magnum kadar tutacak kadar büyük fermuarlar dolu ve degerli gönderilerin güvenligini saglamak için kollari tasiyan mevcuttur.

tarzinda gelismeler

Klasik sise koozies özellikle köpük veya poliüretan yapilmis iken, son gelismeler, modern stilleri için istihdam edilen malzemelerin yepyeni bir derece gördüler. Su anda çok daha büyük boyutlarda olusmaktadir göz önüne alindiginda, deri hediye verme ve ayni zamanda günlük kullanmak için onlari mükemmel hale her zamankinden daha fazla stilleri içine eklenmistir. Naylon ve neopren bunlari da sadece temas yoluyla diger ögeleri karisiklik hakkinda kaygi kalmadan çanta, cüzdan yani sira okul çantalari tasinabilir saglamak için, çesitli sürümleri için dahil edilmistir.

teklik için özellestirilmis

Sise koozies özellestirmek için yetenegi uzun taninmis bir pazarlama özelligi olmustur. Mal koleksiyonlarina son eklentileri simdi de kullanicilarin daha da farkli ihtiyaçlarina kullanimi kisisellestirmek için favori sloganlar, tirnak, ve de görüntüleri ile bastirmak için izin verir. Klipleri, fermuarlar ve tasima kulplari, ve koozie bir degisiklik gibi son seçimler ekle sadece yeni bir seviyeye ulasmak.

müthis bir hediye yapmak

Onlar dus hediyeler, dügün günü hediyeleri, hatta kurumsal hediye son yillarda uygulamada bir artis gördük olarak veren, bir olarak bir birine, daha önce hediye olarak satin alinmis olsa da. Hatta hayir onlari tahsil ögeleri yaparak, bu tür meme kanseri için gibi fonksiyonlar, yükselterek mevcut çanta veya özel bir fon için paketler halinde özel yapilmis sise koozies saglayan, hareket içine hale gelmektedir.