ses bariyeri duvar mekanlarda tercih dost komsu içine endüstriyel çevre dönüsümleri

Çevre kosullari zamanlarda özellikle sert olabilir nerede Sturgis tesis Elkhart, Indiana yer almaktadir. Akustik Çözümler mimari çevreleyen komsulari hitap kalarak donma-çözülme kosullari yil dayanacak bir ses bariyeri duvar saglamak istendi. Sturgis Demir ve Metal zorlu kosullari ile standart bir metal veya beton duvar kullanmak istemiyordu. Sert çevre kosullarina metal beton donma-çözülme kosullarinda kolayca çatlaklar ise pas ve leke egilimindedir. Graffiti kaldirilmasi da duvarlari bu tür bir endise oldu. Montaj bir metal veya beton ses bariyeri duvar agir makine kullanimi, Sturgis de endise bir baska sebebi gerektirir.

Akustik Çözümler Sturgis Demir ve Metal proje gereksinimlerini karsilamak için ses atmosferi Duvar Sistemi tavsiye. Soundscape Duvar bir “hiper insaat” ses duvari (tek bir proje üzerinde gelismis odaklama ve otomatik özelligi içerir) olacak sekilde tasarlanmistir. Bu hafif ve vinç herhangi bir agir gerektirir. Birçok danisman, mühendis ve mimarlar artik ses bariyeri duvarlarinin yapiminda ileri teknoloji ve malzeme talep ediyoruz. Yeni malzemeler akustik duvar yüklendikten sonra hemen hemen hiçbir bakim ortadan kaldirmak oldugunu aranmaktadir. Geleneksel ses duvar sistemlerinin aksine, ses atmosferi Duvarlar son derece düsük bakim vardir.

Sturgis Demir ve Metal mühendislik talepleri de ses atmosferi Duvar ile karsilandi. Ses bariyeri duvar traktör-römork ve vagon tarafindan erisime izin vermek için iki kapisi dahil etmek gerekiyordu. Sturgis gelecekteki görme büyüme için yüksekligi artirmak için ses duvari güçlendirme yetenegi istedi. Soundscape Duvar sistemi kolayca genisleme taleplerini karsilamak için alaninda degistirilebilir.

Sturgis Demir ve Metal ses bariyeri duvar sanayi sitesi yakin konut topluluklar için bir sessiz komsu yapma, Ocak 2007 tarihinde tamamlanmistir. Akustik Çözümler hiper insaat talep için insa edilir birçok gelismis ses duvar sistemleri sunuyor. Daha fazla bilgi için 800-782-5742, ext Tim White basvurun. 32.