saygisiz gayrimenkul için ipotek kredileri

Ask dünyanin gitmek ‘yuvarlak neden olabilir, ama bir top gibi gayrimenkul fiyatlari dönüs yapar finansmani var. Bu finansman elde basarili yoksa, bir gayrimenkul yatirimcisi olarak basarili olmaz, yine de dogru kapsamli bir genelleme olabilir, ama.

Bu yazinasil size kredi ve onlara eslik edebilir kosullari türlü farkli türleri hakkinda bilgi edineceksiniz. Ayrica firsatlar finanse kredi farkli türleri hakkinda biraz bilgi.

Her is ve meslek kendi özel jargon vardir ve gayrimenkul kesinlikle bir istisna degildir. Terimi ile baslayalim, “ipotek.” Bir ipotek not kanitladigi bir konut kredisi veya ipotek finansmani, seklinde para almak için bankaya veya baska bir borç veren gidin. Onlarin cömertlik karsiliginda, size borç veren bir ipotek veya güven ipotek senedi veya senet denilen mala karsi bir haciz vermek.

Mortgage kredilerinin birçok türlerinin yani sira ipotek not dahil edilebilir birçok durum vardir. En yaygin yapi kredi itfa, seviye ödemedir. Anapara ödemesi, Dönem, Faiz, Periyodik Ödeme: Böyle bir kredi için not dört temel kavramlar olusur.

Konvansiyonel Mortgage: Böyle bir banka veya sigorta sirketi olarak kurumsal kaynak, elde edilen bir kredi.

Konvansiyonel konut kredisi: Bu özelligin satici olarak özel bir kaynak, elde edilen bir kredi.

Boru krediler: Boru kredileri ticari finans sektörünün önemli bir parçasi olan, ama yeni baslayanlar için degil.

Aylik ödemeler bir seviye ödeme için gerekli olacagini altinda iyi baslayan bir kredi, itfa kredi, hatta her ödeme ile tahakkuk gereken ilgi karsilamak için yeterli olmayan bir miktar: ödeme ipotek mezun oldu.

Saran mortgage:
Silme Resimli ipotek satici finansmani için uygun olabilir kredi türüdür. Bu islemde satici mülkiyet üzerinde mevcut bir ipotek vardir. Bunun yerine bu krediyi geri ödeme, o da-etrafinda yeni bir kredi, mevcut ilk mortgage bagli oldugunu bir yeni, daha büyük kredi olusturur “sarar”.