satis yöneticileri satis yönetim yazilimi nasil yardimci olabilecegini satis hedefleri hayal kirikligina ve neden

Satis personeli performansi yönetmek ya yapmak ya da bir satis müdürü basarisi zarar verebilir kritik yönlerinden biri, olmaya devam etmektedir. En çok satis yöneticileri bu personel yönetimi söz konusu ama bu yanlis oldugunda çok sey degisti düsünüyorum. Bu gün, satis gücü otomasyonu herhangi bir pazarlama ve satis ekibi önemli bir bileseni haline gelmistir. Dikkatli degilse, satis gücü CRM çözümleri uygulama degil isiniz için azap büyü olabilir.

yapilandirilmis süreçler
Iyi bir satis müdürü olmak için en büyük engellerden biri yapilandirilmis bir satis sürecinin eksikligidir. Eski taktik ve satis stratejileri kullanarak eski sanayi uygulamalari kullanarak neden olabilir. Buna karsilik, müsteri iliskileri yönetimi yazilimi kullanan sirketler otomatik olarak sirket hedeflerine daha iyi is otomasyon ve basari ile sonuçlanan satis kesin bir is akisi ve süreç yönetimi, uygulamaya olanak saglar.

yönetimi sona erdirmek için son
Bu satis yöneticileri için tek basina satis faaliyetlerinin tüm spektrumu yönetmek mümkün olmadigini anlasilabilir bir durumdur. Saglam iliskileri yönetimi yazilimi yardimci yerdir. Bu tür crm sistemleri, siparisleri alarak onlari isleme, satis veritabani yani sira kapatma ve satis sonrasi servis elemanlari içine kritik müsteri bilgilerini saklamak, dogru temas ön noktadan tüm satis faaliyetleri yönetmek için içindir.

kolay kayit
Muhtemelen, iletisim yönetimi crm sistemleri kullanmanin en büyük avantajlarindan biri de satis personeli yani sira müsteri her iki ucunu tüm faaliyetleri kayit ve saklamak olmasidir. Böylece, satis personeli aralarinda veya müsteri bir konuda sirket olarak adlandirilan olsun vaki ne, müsteriye bir çagri yapti olsun, her sey crm yönetim çözümüne kaydedilmis olur. Bunun anlami, satis personeli adina ihmaller için hiçbir sansi yoktur. Satis personeli uygun önlemleri almak ve gerekli görüldügü gibi-up takip etmek için bu is crm çözümü dahil hatirlatmalar ve uyarilar gibi dahili özellikleri ile, kolay hale geldi.

is zekasi
CRM iletisim yönetimi sistemleri rastgele çözümler degildir. Onlar hedef müsteri demografik, tercihleri, satis hacmi, popüler ürünler ve müsterilerine en alis veris yapma olasiligi ve diger hayati pazarlama bilgi olan yilin günlerdeki gibi yönleri ile ilgili önemli ölçütleri hey satis personeli yardimci olur CRM veritabani, içinde hayati müsteri bilgi ve veri içeren . Daha fazla satis alabilirsiniz, müsteri veritabani yazilimi bilgileri kullanarak, pazarlama uzmanlari gelecekteki pazarlama kampanyalari oynamak daha akilli daha bilinçli kararlar verebilirsiniz.

nitelikli hedeflenmis potansiyel
Çevrimdisi iletisim ve ikna edici iman geleneksel satis ve pazarlama yaklasimlari, farkli, modern bir crm iletisim yönetimi sistemleri yaklasimlarinda daha akilli olan. Onlar otomatik olarak demografik ve tercihlerine göre sitenize ziyaretçi filtre. Bu nedenle, size potansiyel olarak ilgilenen müsteriler olabilir ki, anlamaya müsteri veritabani içinde bilgileri kullanabilirsiniz. Kesinlikle fiziksel olarak müsteri toplanti ve is ürünler hakkinda onlari ikna zaman, çaba ve enerji tasarrufu saglar. Bunun yerine, müsterilerinize özel hizmet veya ürün için bir egim var oldugunu önceden bilmek ve daha sonra bu pazarlama daha mantikli.