satis yakin asap_

Satis temsilcileri arasinda yaygin bir hata ihtimali ürünü satin almak için kabul etti sonra da salespresentation ile devam edin olmasidir. Orada yanlis bir sey, ama çok sözlesme yazilir yok sonra! An umudu evet, tartisma ve presentationphase üzerinde oldugunu söylüyorlar. Kalem ve kagit almak ve sözlesme imzalamak.

Ben isteyebilir yoksa ne olabilir. Bir çok sey aslinda olabilirdi. Müsteriniz ikinci düsünceler alabilirsiniz, o delik anlasma hakkinda emin alabilirsiniz ve o çukur düsünmek zorundadir karar ya da yorgun büyümek olabilir sonsuz gevezelik sen ve asagi dönüm kadar rüzgar. Sen eger gerçekten sanssiz umudu bir dost meslektas o acilen baska bir yere ihtiyaç oldugunu onu söylüyorum kadar gösterebilir. Onun imza almak için baska bir toplanti yap olurdu anlamina gelir ..

Birçok satis bu sekilde gevsek olmayacak, ancak bu sekilde kaybolur her biri tamamen uneccesary oldugunu. En kisa sürede evet son bir olsun sözlesme imzalamak, o zaman hizini kolayligi ve tüm bu avantajlari ürün zaten degil sahip oldugu vardir sen umudu gösterebilir. Su anda ne ne olursa olsun gerçekten imza artik evrak çantasi güvenli oldugu gibi önemli degildir. Kalitesini güvence altina almak için bazi ekstra dakika harcamak satis konum ve istemci ile itme olusturmak. En kisa sürede size imza gibi kapi disari firlarken size alayci degil, akilda müsterilerinize en iyi ilgi ile görünmesini saglayacaktir.