satis toplantilari ile degerli zaman genisletmek

Zaman. Çogumuz için böyle bir geçici bir sey. Bu listeler, daha az kaynak ve sürekli degisen ekonomileri, teknoloji ve süreçleri Do uzun yetismek için çalisirken mesgul satis yöneticileri bir neseli-go-round bulunmaktadir. Biz günümüzde bir 25 saat ekleyemezsiniz, nasil daha fazla zaman alabilirim, soru olur yani?

Bu sorunun cevabi daha zamaninda olmanin geregidir.

Satis Yönetimi Dernegi (SMA) tarafindan yapilan bir ankette satis yöneticileri aslinda onlarin zaman harcamak ISTIYORUM nasil kiyasla zaman harcamak ne kadar arasinda bir esitsizlik bulundu. En büyük fark, onlarin saticilari ile geçirmek için ne kadar süre bulunuyor. Satis temsilcileri ile satis rakamlari olun: Bu kurumsal taleplerini bir satis müdürü gerçek amaci gerçeklestirmek için ellerinden geleni agir basar gibi görünüyor!

Bu bilmiyorum bir sey degildir. Eger ince gergin oldugunu biliyorum. Size zaman genisletmek olabilir Yani, bu harika olmaz miydi? Sizin saticilarin daha fazla pazar payi yakalamak ve daha satis, rekabeti yenmek için hazirlamak yardimci olurken, can – Eger satis ekibi ile zamaninda oldugunda!

Eger satici daha yetkin ve emin olmak için gelismekte olan harcadiginiz zaman artan satis ile büyük temettü ödeyen ve degerli zaman verir! Ekibi ile zamaninda birkaç yolu vardir:
• alanina sürmek ve ortak satis
• bireysel koçluk
• satis toplantilari

Tüm bu islemler için satici gelistirmek ve satis kotalari karsilamak için gerekli ve önemli yolu vardir. Ama bir çogu hizli bir sekilde zaman açilacaktir? Sizin satis toplantilari. Etkili bir satis toplanti sizin BÜTÜN takim için büyük bir fark yapar.

En çok satis yöneticileri saticilari ile ne kadar zaman harciyorsunuz? SMA anket en her satici ile bir hafta sadece 45 dakika harcamak bulundu. Bir 60 dakikalik satis toplanti hizli bir sekilde iki katina çikarabilir!

Bu arada ekip getirerek kapali firça gerçekten çok kolay. Sonuçta, alaninda herkesin zaman en önemli kullanimda HER dakika degil mi? Muhtemelen degil. “Cephe hatti” disinda tutarli ve zamaninda baglantilari yararlari iyilesme sunlardir:
• Hazirlik – becerilerini, zihniyet ve bilgi güçlendirerek her satis firsati maksimize etmek hazirlayin.
• Sarj – Bu orada zor. Saticilar bu alandaki tüm geri vermek için yeniden enerji için zamana ihtiyacim var. Eger ve oldukça yerel kahve dükkani daha kendi meslektaslari ile iyi.
• Tekrarlanabilirlik – ekibi inceleme ve her sey iyi gider (ve ne kisa sürede çalismiyor durdurmak) ne tekrar böylece birbirimizden ögrenmek için zamana ihtiyaci vardir. Saticilar onlar yalniz degilsin bilmek mi “orada.” Diger saticilarin ayni hayal kirikliklarini, zorluklar ve ev çalisir var. Simdi onlar / yapiyor ya da birbirlerine çagri olmamalidir gerektigini anlamaya çalisirken zaman israf durdurabilirsiniz.
• Saklama – Ciro düzenli oldugunda azalir sizin ve takimin geri kalani ile dokunmatik destekliyor.

Nasil bu zor zaman daha yakalamak? Bize Yorumlar bölümünde bildirin.