satis egitimi ve düsünme biçimlerini

Konfüçyüs “ögrenir ama düsünmüyor O, kaybolur! Düsünüyor ama ögrenmek degil O büyük tehlikede.”, Gözlenen

Ögrenme ve düsünme temelde baglantilidir. Onlar olmasi gerekir.

Bana, satis çalismayi tercih insanlar yetkinlikleri ve bireysel satis rolü, sorumluluklari ve zorluklari gerçekçi bir anlayisa sahip belirlemek için bir seçim süreci geçirdik bir çalisma varsayimi, devlet olsun.

Bir satis kariyer baslatirken, satis egitimi kritik bir rol oynar. Kalkinma genellikle üç önemli alanda, teknik, süreç ve ürün üzerinde duruluyor. Bu üzerinde Katmanli adresi ag, arama ve tanitim bu pazarlama bilesenleridir. Birlikte satis egitimi teknik bilesenleri olusturur. Onlar sadece uygulama ve tekrarlama ile gelistirmek, hakim.

Muhtemelen, bir önceki paragrafta açiklanan teknik ögrenme zor degildir. Ürün karmasik olabilir gibi ürün bilgisi istisna olabilir. Konulari okudu ve uzun yillar boyunca sunulmustur. Onlar gelisti ve adapte ama satis ile ilgili temel kavramlari için birkaç degisiklik olmustur var. Belki de son büyük degisiklik satis temel ihtiyaçlarina vardiya ve internet hakkinda bilgi için daha fazla erisim nedeniyle daha bilinçli bir tüketici etkisi oldu.

Öyleyse mükemmel olan satis sanati vardir?

Belki, ancak bazi öncelikle düsündügünüz sekilde ele degil eger bosa hepsi demek!

Aslinda benim deneyim nasil düsünmek bir “kadar ön” göz olmasi gerektigini göstermektedir.

Teknik gelisme yolunda almadan önce, her iki etki etkin düsünme ögrenme üzerindeki takdir eger kisi ve kuruluslara gerçek avantajlari vardir. Kötümser, negatif bir birey düsünün, benlik saygisi ve procrastinates yoksun. Güven dolu ve kendisi inanan olumlu, kendi kendine baslayan iyimser için o kisi karsilastirin.

Düsünmek, ya da zihniyet nasil, kariyerinizde ne asagidaki için sesi ayarlar. Bu size es hem de umutlari ve müsterileri ile etkilesim nasil, nasil ögrendigini için sesi ayarlar.

Mükemmel bir dünyada, sadece olumlu ve iyimser bir tutum ile bu ise olur. Biz kendini güçlü bir inanç yok ve odakli basari olmayanlar olumsuz bir zihniyet ile bu ise önlemek için çalisirlar. Gerçekte, hepimiz spektrum boyunca bireyler karsilasiyoruz.

Iyi haber, bir olumsuz ya da nötr zihniyet olan biri etkili bir düsünür olmayi ögrenmek olabilir. Aslinda, hatta bu olumlu bir zihniyet ile gelistirmek için yollar bulabilirsiniz.

Bir bilinçli kendi kisisel düsünce tarzi anlar ve negatif kendi kendine konusma ve karsi-üretken davranislar gibi seyler tanimak mümkün ise, onlarin zihniyet etkileyen için iyi yolda. Ögrenme, uygulama ve tekrar benzer düsünce sürecini saglayacak ve ayarlar. Zaman içinde, bilinçli yeniden çerçeveleme, kendi kendine konusma pozitif ve farkindalik yeni bir zihniyet olur.

Olumlu bir zihniyet egitim olay sirasinda olabilir etkisini düsünün. Sonuç önemli olabilir. Ve kisisel basari olasiliginin arttigini gelen sonuçta bireysel faydalari – Bu daha iyi kaldiraç, egitim yatirimi için bir organizasyon izin verir.

Ben, Konfüçyüs gelen zihniyet bir son düsünce ile yakin olacagim “kazanmak için olacak, basarili olmak için arzu, tam potansiyeline ulasmasi için tesvik … bu kisisel mükemmellik için kapi kilidini anahtarlari.”