satis basari için no-basarisiz formülü

Hiç süphesiz, günlük aktivite satis basarinin anahtaridir. Bu her zaman böyle olmustur ve her zaman olacaktir. Ben kariyerimde yaptigim milyonlarca dolar yüz günlük aktivite dogrudan bir sonucu olarak geldi. Bu alt satirinda var – günlük aktivite satis basarinin anahtaridir.

Günlük aktivite nedir? Günlük çaba, faaliyet, ve siki çalisma: Evet, bu satis söz konusu oldugunda, günlük aktivite üç bölümden olusur. SATIS GÜNLÜK + FAALIYET (IS) = BASARI: Bir denklemi içine birlikte üç birlestirmek olsaydi, böyle bir sey olmazdi. Formül her parçasi güçlü oldugu kadar önemlidir.

Zaman içinde günlük aktivite imkansiz gerçeklestirmek olacaktir. Günlük olarak eyleme hedeflerinize dogru itmek basari aliskanliklari yaratacak. Hedeflerinizi her biri gerçeklestirilir kadar günlük olarak dogru islem yaptigimda, sadece bir zaman meselesi!

Günlük aktivite – yapmak istediginiz ne olursa olsun, aktivite ile yapmak zorunda.
· Daha fazla para kazanmak ister misiniz? Aktivite ile bunu!
· Eger en kaliteli umutlari büyük bir listesi var ister misin? Aktivite ile bunu!
· Daha iyi bir satis elemani ve daha güçlü bir yakin olmak ister misiniz? Aktivite ile bunu!
· Bir ana Isveren olmak ister misiniz? Aktivite ile bunu!
· Eger hedeflerinize ulasmak istiyor musunuz? Aktivite ile bunu!

Sana günlük aktivite çalisma gerektirir söylemek olmasaydi bir kötülük yapiyor olurdu. Çocukken, babamin yapmami verecek bu zor isi sikayet zaman, annem bir siir ile cevap olacaktir:
Isteyen orada oturan
Hiç kimse büyük yapar.
Rab, balikçilik gönderir
Ama yem kazmak gerekir!

Eylem ile is birlestirerek, aktiviteye sahiptir. Bu dogada çok büyük güçlerinden ama bir olmasina ragmen, kesinlikle satis en güçlü kuvvettir! Bugün uygulamaya satis basari için formül koy!