Satilik kratom

kratom

Kratom büyük bir agaç, Rubiaceae aile Mitragyna speciosa ait bir tibbi yaprak anlamina gelir. Bu Güneydogu Asya’ya özgü ve çogunlukla Tayland’in orta ve güney bölgelerinde yetisir.

Ilk resmi olarak Hollanda sömürge botanikçi Pieter Korthals tarafindan belgelenmistir. Bu botanik Corynanthe, Cinchona ve Uncaria cins ve hisse bazi benzer biyokimya ile ilgilidir. Bu ithang, Biak Biak, ketum, kakuam ve Thom gibi isimler tarafindan halk ve kahve gibi ayni aileye aittir. Kratom yapraklari, kratom özleri, kratom reçineler, kratom tozu, kratom kapsül vb gibi çesitli biçimlerde kullanilir

kratom etkiler:

Kratom yapraklari ve kratom özler alkaloidler olarak adlandirilir mitragynine, mitraphylline ve 7-hydroxymitragynine gibi özel kimyasal maddeler içerir. Kratom ait farmakolojik etkilerin çogu, çünkü beyin, öncelikle opioid reseptörleri çesitli reseptörleri üzerinde hareket eden bu alkaloidler vardir. Bu aktif alkaloidler uyarici ve tüketici yatistirici etkileri de var.

Afyon bazli ilaçlarin bu gibi benzer etkileri gösteren, genellikle ilaç özlem durdurma ve bir uyusturucu bagimli kisi yoksunluk belirtileri önlemek için kullanilir. Bu depresyon ve anksiyete için etkili bir tedavi yöntemidir.

Ne zaman, vücut isisini düsürür cilt daha günes koruma saglayan melanin üretimini artirir ve hem zihinsel ve fiziksel olarak enerji verir tüketilen. Ishal tedavisinde kullanilan, kan sekeri, kan basinci ve bagirsak parazitleri mücadele normalize. Bu uyusturucu çekilmesi, alkol yoksunlugu, kronik yorgunluk ve bagisiklik sistemi bozukluklari gibi durumlarda faydalidir.

Toz halinde Kratom, çogunlukla elma sosu, puding veya çay kullanilir. Kratom yapraklari veya borneo kirmizi damar kratom tozundan yapilan çay aci yapraklari asagi yudum gerek olmadan kratom tat almak için mükemmel bir yol sunar.

kratom tedarikçiler:

Bir kratom çevrimiçi sunan kratom tedarikçi sayisini bulabilirsiniz. Kratom insanlarin kalitesi hakkinda karisik ve yanlis ucuz orani ürünleri ile ilgi olsun satin alirken bu tedarikçiler genellikle hint kratom tozu dahil olmak üzere satilik kratom çesitli, kirmizi ven borneo kratom, Indo altin kratom, süper yesil hint kratom vb Genellikle sunuyoruz. Bu yüzden en iyi kalitede kratom satmak taninmis kratom tedarikçiden kratom satin almak her zaman iyidir.