sadece dayanilmaz salesperson_ olmak nasil

Hiç bazi insanlar dogal olarak basari çeken onlar hakkinda belli bir enerjiye sahip dikkat edin. Onlarin sihirli sirri nedir? Kisisel satis yaklasimi gösterir kim. Bu dogru yere için gelmiyorsun zaman insanlarin aptal oldugunu düsünmek büyük bir hata. Bu sizin satis yapmak ya da zarar verebilir umudu göndermek ince bilinçalti ipuçlari var.

Sunu kabul edelim ki – Insanlar güvendiginiz kisilerden satin. Insanlar onlar gibi insanlar güven. Eger umudu gibi davranmaya daha daha size güvenir. Bu iliskilerin çekirdegidir.

Çok arastirma umutlari ile uyum yaratma belirleyici üzerinde yapilmistir. Bu sayilari, bunu söylemek ne kadar oldugunu söylemek bu degil. Bu iliski gelistirmek için iletisim üç bilesenleridir. Kelimeler, ses özellikleri ve Fizyoloji. % 100 esit Bu üç unsur. Ariza üzerinde en iyi tahmin nedir?

Sözlerin iletisim sadece% 7 olan. Sesin nitelikleri% 38 olan ve fizyolojisi% 55’tir. Bu ne demek en az önemli oldugu anlamina gelir. Bunu söylemek ne ve tasimak nasil vücut umudu ile uyum olusturmak için yetenegi en önemli faktörlerdir.

Bu umutlari dili konusan önemlidir. Zaten kim oldugunu biliyorum – onlarin dünyasina girmek için diger kisi hakkinda yeterli bakim için sik bir tabanca alir. Herkes dünyayi algilama için farkli gözlük takiyor. Isiniz onlar giyiyorsun ne gözlük bulmak ve gözlük ile hizmetleri hakkinda umudu için konusmaktir. Birisi size onlari anlamak gibi hissediyor, onlarin güven düzeyi önemli ölçüde artar ve satin almak için olasiligi daha yüksektir.

Insanlar Görsel, Isitsel ve Kinestetik üç temel tipi vardir. Bir umudu olan belirlemek ve dünya girin. Insanlar üç farkli durumlarda unutmayin. Insanlar digerlerinden daha bir daha lehine egilimindedir. Ellerini iki kullanabilirsiniz, ancak biri digerinden daha fazla lehine egilimindedir.

görsel kisi için satis stratejileri

Görsel insanlar yukari bakmak egilimindedir, hizli konusmamaya ve yüksek düzeyde enerji var. Onlar iyi bakmak için seviyorum ve genellikle mükemmellik elbise olacaktir. Görsel insanlar görsel bilgi seviyorum. Onlar görsel açidan konusmak ve size ayni sekilde yapmak istiyorum. Onlar hakkinda konusmak, mal degil, görmek için seviyorum. Mallarin görünüm olumlu bir satin alma karari vermek için onlara yardimci hayati önem tasimaktadir.

Biz ayni zamanda aydinlatici ve ilgi çekici hem de bir sekilde Görseller için sunumlar vurgulamak için nasil bir resim ile mevcut olarak akilda Bu genel tutun. Size aradiginiz görebilir miyim?

1. Görsel bir umudu, bir resim gerçekten bin kelimeye bedeldir. Çizelgeler, grafikler, fotograflar ve slaytlar kullanin. Tahta kullanarak sunum güçlendirmek. Bunlari varsa video getirin.

2. Onlarin bilgi toplama süreci pace görsel kelimeler kullanin. Dil ile güzel resimler gelistirin. Gibi toplama ve kapanis ifadeler kullanmak, “bu size açik mi?,” “Nasil bu olacak ….” düsünün ya da “Bu nasil size görünüyor?”

3. Zaman zaman yukari bakiyorum. Eger müsteri bir hayal ya da görsel olarak düsünmek istiyorsaniz, görsel erismek için onlara rehberlik edebilirsiniz. Yukari dogru bakiyor kalici zihinsel resimler olusturmak için yeteneklerini artiracaktir.

4. Satis çagri boyunca görsel müsteri için bir seyler yazin. Eger özetlemek gibi önemli noktalari yazin. Onlari not almak için tesvik edin. Eger görsel bir müsteri ile satis yakin her seyi yazarken bu yüzden anlasma görebilirsiniz.

5. Profesyonel soyunma herhangi bir istemci ile önemlidir. Bu sizin giysi ve çanta ile olusturdugunuz “görüntü” arayacaktir görsel müsteri ile özellikle önemlidir.

6. Görsel müsterilerine her seyi “fark”. Detay ve seyler bakmak sekilde dikkat edin. Paket ürün kadar önemlidir
Görseller için.

7. Ve son, ama en önemlisi, canli ve ilgi çekici resimleri boya. Daha canli görüntü, daha güçlü etkisi.

isitsel kisi için satis stratejileri

Isitsel insanlar daha merkezli olma egilimindedir. Gözleri kendi kulaklari ile hareket etme egilimi. Isitsel insanlar isitsel bilgi seviyorum. Onlar isitsel açisindan konusmak ve size ayni sekilde yapmak istiyorum. Bu ürün hakkinda duymak, mutlaka onu göremiyorum. Ne baskalarinin ürün hakkinda söyledigimiz çok degerli bilgilerdir.

Kafanizda bu bilgileri kaydetmek böylece isitsel umudu için ayarlamak. Onlari ikna bir azar verin ve daha fazlasi için sormak onlari dinlemek. Size ne söyledigini duymak mi? Biz ayni melodi sarki söylemeye basliyor?

1. Gibi isitsel kelime ve ifadeler kullanin, “bu ses sizin için iyi mi?”, “Biz bu konuda uyum içinde misiniz?”, “Ben gerçekler ve istatistikler hakkinda dogrudan daha fazla konusmak mi?” ya da “Bu plaka damgalama makinesi su anda sahip biri olarak iki kat daha sessiz.”

2. Sizin isitsel müsterilerle Alinti referanslari ve ciro. Isitsel insan yerine duygu veya resimler daha “kelime” düsünüyorum. Onlar baskalarinin ürün veya hizmetleri hakkinda ne söyleyeceklerini duymak için seviyorum.

3. Isitsel dikkatini tutmak için sesinizi kullanin. Sözlü vurgulamak ve satis noktalari gelistirmek için sesi, hacim, perde ve konusma hizini degistirin. Daha fazla degilse Isitsel umutlari size söylemek ne gibi konusmak nasil, kadar dikkat edecek.

4. Hikayeler isitsel müsteri çok söyle. Satis öykü herkesle güçlü oldugunu ve isitsel umutlari ile özellikle önemlidir.

5. Bunlari genellikle bir brosür okuma zevk olmaz bazi bilgi göndermek için varsa, bu yüzden faydalari özetleyen bir kaset göndermek, özellikleri vb ileri satis tasimak için bütün sözlü bilgileri kullanin. Sizin isitsel elinde ve kulaklarina ses kasetleri alin hemen açar. Sirketinizin TV veya radyo reklam eger bunlar son ilanlarin aldiysaniz, sizin isitsel müsteri isteyin.

6. Sizin isitsel umutlari ile sik sik telefon görüsmeleri var. Hatta kisa bir çagri onlara büyük bir anlamina gelecektir.

7. Böyle bir ifade olarak kullanarak, kapandiktan sonra sözlü anlasmalar özetler: “Biz hakkinda konusuyoruz (detaylar özetler.)” Unutmayin, Isitsel her seyi duyar. Onlari satis çagri geçer bir süre sonra kendi dahili tahrik kaset çalar oynayacak heyecan verici ve motive edici sözler verin.

8. Bu isitsel insanlar zor bakmak ve bu yüzden onlari göz temasi talep tarafindan degil, uzakta arayanlar için bilinçalti onay vermek, ne söyledigini dinlemek bulmak oldugunu bilmek önemlidir. Onlar duymak ne konsantre olmamiz gerekiyor ve sizden uzaga bakmak bu yüzden. Ayrica, hizli bir sekilde konusmak yok veya bunlari kaybedersiniz.

kinestetik kisi için satis stratejileri

Kinestetik insanlar anahtarli, genellikle duygularini baglanmak için asagi bakmak gibi daha düsüktür. Kinestetik insanlar kinestetik bilgileri seviyorum. Onlar kinestetik açisindan tepki ve ayni sekilde yapmak istiyorum. Onlar mal dokunmak seviyorum, bu yüzden hepsini ürün üzerinde ellerini izin. Onlar kesinlikle kendi karari hakkinda iyi hissediyorum, bu yüzden onlara duygularini temasa yardimci olmalidir.

Eve Kinestetik ile birlikte firsatlar koyarak uzun ve siki çalisma sert vuran stratejileri sürücü olarak bu bölümde önemli noktalari tutun. Bu stratejileri lavabo ve Kinestetik ile islem çivilemek onlari kullanma konusunda iyi hissediyorum, baska bir plato ulasmis olacaktir.

1. “Bu rahat mi?”, “Bu konuda ne hissediyorsun?”, Gibi Kinestetik kelime ve ifadeler kullanin ya da “Bir daha somut bir örnek ihtiyaciniz var mi?” Ortak çikarlari, spor, aile hakkinda konusmak ve onlari duygularini önem bildirin. Onlar onlar hakkinda bakim bilmek istiyorum ve onlarin arkadasi vardir.

2. Kinestetik müsterileri ile yüz yüze. Telefon veya yazili iletisim çok fazla güvenmeyin. Onlar, kafa kafa istemek bir iletisim sadece bir verebilir karin duygu göbek. Onlari maç: kendi ceketini varsa, kendi kravatini gevsetti, ayni seyi. Bunlar genellikle rahat bir elbise gibi.

3. Kinestetik fiziksel olarak sunum ile ilgili olsun. Onlara brosür isaretlemek var. Onlara teklif yürümek var. Onlar kullanabileceginiz bir ürün gösteren, bunlari nasil hissettigini bulmak için ürünü test için tesvik ediyoruz. Onlara ürün tutmak için tesvik, bilgisayar kullanmak, araba bitirmek hissediyorum, bahçesinde dolasmak, kaya sömine dokunun inme deri koltuklar kanepede rahat olsun, vb her zaman fiziksel olarak rahat oldugundan emin olun. Degilse, onlar sunum “ile” kalmak olmaz.

4. , Ürün ya da sadece onlar gibi insanlara hizmet etkisi hakkinda duygusal göre ürün hakkinda hikayeler ve en önemlisi, hareket söyle. Kesinlikle ne satiyoruz için, ürününüze duygusal baglilik iletisim. Daha sonra onlara hizmet için taahhüt baglilik baglanti.

5. Zaman zaman asagiya dogru bakiyorum. Kinestetik insanlar sezgisel onu almak ve duygusal ürün yer aldigini bilecek. Ayrica asagi bakarak ve onlari takib alarak onlari duygularini erismek için rehberlik eder. Tipik olarak, onlar sürekli göz temasi ile rahat degildir.

6. Kinestetik insanlar genellikle dokunulmaz olmak ister. Genellikle, sonsuza kadar el sallamak Eski yaklasim “iki elle, en uzun, uzun süre bu temas tutun izin”. Bu onlara çok çekici oldugu için, arkasinda bir arada pat güçlü pozitif duygular kapali ates edecek. Eger satis yakin ya da büyük bir baglilik geldiginizde, bu el sallamak. Bu jest bir Kinestetik kisiye bir sey ifade ediyor.
Sizin umudu onlar hakkinda bakim bilmek istiyor. Bir satis temsilcisi kendi degerlerine göre kendi ürün veya hizmet satmak için çok kolaydir. Sizin degerler size ürün satmak için satilan nelerdir. Satin almak için potansiyel degerler degerler ayni olmayabilir. Bu sizin potansiyel degerlerini ögrenmek için zaman ayirin önemlidir, ve onlari ürün etrafinda bu deger yasamak için hangi sirayla gerçeklesmesi gerekiyor.

Son olarak, bunun yerine, takip satis, tesvik, bastan çikarici ya da pesinde satis, çekmek istiyorum. Cazibe insanlar geldiginizde oldugunu. Onlari sonra gittiginizde, satis tesvik, bastan çikarici ve takip oldugunu. Satis hayatiniza zahmetsiz basari davet gelmek için hayatinizi kurdugunuzda.