rüzgar türbini kule tasarimi çelik giderleri üzerinde% 50 tasarruf saglar

Yenilenebilir enerji sirketi kadar% 50 oraninda kulenin çelik parça ihtiyaçlarini azaltmak için “ISO-e” kule teknoloji bekleyen bir patent kullanir. Indirgeme yapi üretim maliyetinde önemli bir azalma ile sonuçlanacaktir. Gelistirilen yeni teknoloji, ayni zamanda türbin güçlü ve ariza burkulma karsi daha dayanikli yapabilirsiniz.

Greenward Teknolojileri “ISO-e” teknolojisi basinçli silindir kendi basinçsiz meslektasi çok daha yüksek egilme yükleri dayanabilir ilkesine dayali oldugu söyleniyor. Ilkesi arkasindaki mantik basinç sekli sürdürülmesi, ve basarisizlik burkulma olusmadan önce olur içe elastik istikrarsizlik karsi tarafindan ince çelik kabuk sabitliyor olmasidir.

Greenward Technologies tarafindan gelistirilen tasarim kulenin ince iç kabugu yaratarak çelik bileseni ihtiyacini azaltir. Çelik kabuk, beton ve alti kez basinçli çelik gibi kalin olan bir polimer karisimi ile karistirilir.

Greenward Teknolojileri göre, tasarim kabuk ve ceket arasinda elektrik saglar bir yöntem geçerek yapilir ve bu yöntem burkulma için kulenin direncini artirmak için söylenir. Sirketin yeni tasarim bir all-çelik kule neredeyse kadar agirligindadir. Ayrica en aza indirir Yeni tasarim gürültü seviyeleri yayilan ve kule tesir azalir.

Greenward Teknolojileri da Rüzgar Türbini Dört Diziler teknoloji ve Wake Yakinsama ve Swirl Iptal Hipotez gelistirmek sorumludur. Rüzgar Türbini Dört Diziler teknolojisi uygulanabilir ve maliyet-etkin bir alternatif daha büyük rüzgar türbinleri oldugunu. Teknoloji “Vinç-az” hizmet stratejisi saglamak ve “yüksek yogunluklu rüzgar tarim” saglar olabilir. Bu arada, Uyandirma Yakinsama ve Swirl Iptal Hipotez dört ters yönde dönen rüzgar türbinleri sonrasinda birlesik olabilir, o zaman ardindan dolanir birbirini iptal gerektigini theorizes Quad Array teknoloji bir yönüdür. Ilkesinin avantaji rüzgar kaynak alani birim enerji üretim gelismedir. Ayrica çalkantili uyanir çalismak türbinleri için hizlandirilmis yorulma hasari ortadan kaldirmaktadir.

Greenward Technologies, teknoloji lisansi olacak kule üreticileri bulmak amaçlamaktadir. Greenward Teknolojileri teknoloji ve yenilenebilir enerji alani için ürünler gelistiren bir sirkettir. Sirket insan ve mali kaynaklari, tasarimi, bina ve test prototip ile konseptinden gerçege yeni teknolojiler getirmeyi hedeflemektedir. Sirket daha sonra üretim sirket bölünmeleri ya da lisans anlasmalari bu pazarlamaktadir. Greenward Teknolojileri ‘hizmetleri gelismekte olan yenilenebilir teknolojiler, hizlandirilmis ürün gelistirme, üretim ortaklari için teknoloji lisanslama ve Durum Tespiti hizmetleri ilgili arastirma içerir.

Sirketin misyonu “küresel sürdürülebilirlik dogru hareket içinde aktif katilimcilar” olarak çalisanlar için kariyer temin ederken yenilenebilir enerji teknolojileri ilerleyen yönelik katki yapmaktir.