rekabet üstesinden dogrudan satis temsilcisi

Onlarca yil geçmis çift üzerinde tek tek dogrudan satis temsilcileri önemli bir artis olmustur. Insanlar geleneksel 9 to 5 is önlemek ve kendi gelir kontrol etmek isteyen yollarini ariyoruz çünkü bu artisin nedenidir. Dogrudan satis bir patron ya da bir dizi program ile ilgili önlemek için bir yol, ve evden çalisma ve hatta ne ask için bir yoldur!

Gevsek tek tek dogrudan satis temsilcilerinin bu artis ile, satis daha rekabetçi hale geldi. Iyi haber her zaman dogrudan satis temsilcileri için büyük bir pazar olmustur olmasidir. Ürün veya hizmet satin almak için dogrudan satis yöntemiyle kolaylik ve kalite bu pazar yaratti. Iki yil önce dogrudan satis için iyi çalisti teknikleri hala bugün ise, ama internet ve diger bilgi teslim araçlarin popülaritesi dogrudan satis temsilcileri, satis hedeflerine ulasmak için yeni yollar verdik.

Posta pazarlama, basili reklamlar ve ilan tahtalari hala dogrudan satis is için harikalar yapabilirsiniz, ama orada rekabeti vardir ve artmaktadir. Bu sizin pazarlama yaratici kalmak ve ürün veya hizmet ile kamu kendinizi almak için yeni yollar deneyin imparative oldugunu. Tabii, sadece her zaman kullandiginiz eski teknikler kullanabilirsiniz, ancak satis asagi gitmek fark edebilirsiniz ve ekibinizin satis yavas yavas gidin. Yaraticilik bölgenizdeki geri kalani üzerinde size verir ve sizin için çalisiyoruz basari olusturur ne olabilir.

Internet ekibinizin pazar ve altinda dogrudan satis temsilcileri saglam bir grup ise en iyi yolu haline gelmistir. Bazi is ve yaraticilik ile, para yapiyor dünya çapinda bir takim olusturabilirsiniz. 20 yil önce, bu rekabet satis temsilcileri ton ile kendi topraklarinda doldurmadan bir takim olusturmak için oldukça zor oldu. Simdi, her zamankinden daha kolay. Bir ekip olustururken çevrimiçi bugün Myspace, Facebook, Twitter ve diger tüm sosyal aglar senin en büyük varliklarindan biri olabilir. Büyük, zaten bu hizmetleri kullaniyorsaniz! Eger rekabet üzerinde bir atlama baslangiç ??var. Zaten bu hizmetleri o zaman simdi baslatmak kullanan degil, bunlar ücretsiz ve son derece yardimci olacaktir.

Zaten dogrudan satis iseniz, o zaman dünya gelismeler ve yeni teknolojiler tanitildi olarak, onlari kucaklamak ve sunmak için ne kullanmak gerektigini unutmamalisiniz. Eger kendinizi tanitmak için bu yeni yollar, ürün veya ekip kullanmazsaniz dogrudan satis diger insanlarin bunlari kullanmak ve arkasinda terk edecek ARE çünkü, disari eksik. Bu teknoloji veya zihniyet olsun, ortaminiza uyum ögrenin. Pazarlama ve satis üretim yöntemleri ne kadar yeni veya eski olursa olsun gelistirmek için ne yapabilirsiniz kullanin. Sonuçlar önemli nelerdir ve bunu daha fazla satis ve daha olusturmak için ne yapmaliyim her gün açar.