ppc yönetmek için anahtar uzun ve kisa hem de formu satis için geçerlidir

Baslik sonra, hala daha da ne istedigini var ki müsteri ikna ve daha fazla tiklama almak için ikinci bir sans var. Iç satici canli giriyor.

Bu iki reklam arasindaki görünüste önemsiz farkliliklar Not:

popüler ethernet sartlari

3 sayfalik kilavuz-

karmasik kelime-basit tanimlari

0.1% ctr

Ve bu bir:

popüler ethernet sartlari

karmasik kelime-basit tanimlari

3 sayfa kilavuzu-ücretsiz indir

3.6% ctr

Ikinci reklam ilk olarak tiklama 36 kat daha var! Ne oldu? Sirri neydi? Iki reklam yakindan bakin. Her ikisi de ayni sekilde olacaktir. Aralarinda tek bir fark var. Nedir o? Teklifler ve özellikleri vücudun ilk satiri listelenen ve faydalari ikinci satirda listelenen vie ilk reklam lütfen. Yönetmek s uzun formu satis mektubu hem de uygulanabilir ve Google reklamlari olarak bilinen küçük 3 satir ditties en çok bu anahtar.

Bu ürün yapar ya da ne Teklifler ve özelligi hakkinda ayrintili bilgi. Onlar teklif içerir ve nasil saglam, veya büyük ya da küçük ne diyecegim, ya da ürün tamamlayin.

Ters tarafinda, faydalari duygusal kazanç onlar mal kullanimindan ne olsun müsterileriniz için ne. Bir e-kitap için özellik listesi bu gibi seyler içerebilir:

Yani satmak bir e-kitap için özellikler listesi bu ögeleri içerebilir:

12 zamansiz ilkeleri

Önemli bilgi 20 bölüm, 180 sayfa

64 tam renkli fotograflar

Faydali, kolay okunur tablolar ve grafikler

Adim ögretim adim

Bir sürükleyici hesabi, rapor veya kisisel bir deneyim

donald koz tarafindan tanitildi

vb

Ama faydalari listenize o aslinda ne yazdim tarafindan yardim olacak nasil müsteri söyleyecektir. Bazen bu ve özellikleri arasinda geçit biraz var:

Az 35 dakika içinde yüzde 42 kadar gelistirin

Bu 15 yöntemleri bugün biri sadece uygulamak ve yarin iyilesme göreceksiniz.

, Enerji Seviyeleri Baslat Kas Fat degistirin, ayni zamanda canlilik ve Uzun Ömür tesvik Kick.

Eger yeteneklerinizi daha hizli bir oranda büyümesine yardimci olacak stratejileri olabilir gitmek gibi yapim hatalari ortaya çikarin. Yapabilirsiniz Daha fazla bilgi için
Onlar (gipta ile) bulmak çalistiginizda arkadas ve ortaklari övgü almak, “Sana ne oldu?”

Bir Google Reklam içerigini içine tüm bu ambalaj imkansiz. Ancak ® adli yararlari ayiran kavrami kapsamli bir tanesidir.

Google reklam baska bir sey daha yararlari (duygusal ödemeler) daha ilgilidir. Ve faydalari ve özellikleri hem tarif zaman, neredeyse her zaman ilk faydalari koymak için hizmet vermektedir.

Dünya oanagement sizi o degerli bir sey alacak müsteri ikna etmek için bir sair ya da bir ana metin yazari olmak zorunda degilsiniz. Basit ve net durumda devlet, ve test ön faydalari koyarak ve özellikleri ikinci yanit artiracak görmek için.