ppc için açilis sayfalari

Pay-Per-Click dogru bitti eger internet businness hizli ve “kolay” bir almak yapabilir bir yoludur. Eger yanlis yaparsaniz Ancak, neyin yanlis gittigini merak bos bir cüzdan ile birakabilirsiniz.

PPC pazarlama ile ise baslamak insanlar için oldukça yaygindir sey yeterince asagi kampanyalari için trafik dar etmektir. Eger mutfak biçaklari tesvik iseniz mutfak biçaklari ve sadece biçak için bir kampanya yapmak istiyorum. Ancak, bu kendi içinde genis yol, ama noktasi olsun.

Insanlarin yaptigi bir diger çok yaygin hata terim arama kullanildi ne bakilmaksizin ana siteye trafik göndermektir.

Benim önceki makalelerinden birinde ben kanis ilgili bir site çalisan birinin bir örnek kullanilan ve ben de burada kullanacagiz. Bu yüzden size kanis ilgili bir site çalistiriyorsaniz ve PPC kampanyadan bunun için hedefli trafik aliyorsaniz söylüyorlar, ancak yalnizca kanis ile ilgili her seyi hedeflenen.

Ne yapmak istediginiz daha da daraltmak için. Bize kanis sitesi bakim ile ilgili en az bir sayfa oldugunu varsayalim. Ayrica kanis timar kanis ilgilenen insanlar için popüler bir arama terimi oldugunu varsayabiliriz. Bu popüler bir terim oldugu için, bunu teklif ve teklifleri bakim sizin kanis gelen hit adil bir miktar almak, ancak kanis ile ilgili her seyi listeler sizin ana siteye ziyaretçi göndermek vardir. Bunu yapmanin en iyi yolu degildir.

Bu belirli bir konu ile ilgili sitenizde sayfalara timar kanis ariyor insanlar göndermek istiyorum. Bu web hakkinda bilgi bulmak için ne kadar kolay oldugunu göz önüne alindiginda, sörfçü giderek tembel hale gelmistir. Onlar hemen Aradiginiz bilgi saglayamazsa, sadece geri dügmesine basin ve can bir site bulacaksiniz iyi bir sans var. Sizin sörfçü istedikleri seyleri aramak istemiyor varsayalim. Onlarin karsisinda bu saplak.

PPC de iyi ve ondan iyi para kazanmak Insanlar genellikle bir açilis sayfasi olarak adlandirilan sey kendi PPC ziyaretçi gönderin. Bu açilis sayfalari bir müsteri haline PPC sörfçü açmak veya bir e-posta listesine opt-in almak için özel olarak tasarlanmis sayfalari, ya da her ikisi de. Müsteri ya da içine PPC trafik dönüstürmek iyi bir açilis sayfasi olusturmak için basli basina bir bilimdir ve ben burada girmeyecegim.

Eger arama terimleri her biri için tasarlanmis açilis sayfalarina trafik gönderirseniz onlardan para kazanmak büyük bir sans olacaktir. Onlara ne istediklerini bulmak için ve sitenizde bulma ile mutlu olacak tembel bir sekilde verin.