ppc adwords – Reklam optimizasyonu ipuçlari ve stratejiler

Reklam Ödenen? Eger varsa Eh tabii bütçe ödenen reklam sitenize trafik çekmek için en kolay yoludur. Sen PPC (tiklama basina ödeme) sirketleri katilmak ve çesitli kampanyalar baslayabilirsiniz. Bu oldukça basit, sadece ücretsiz bir e-posta hesabi, sitenizin arama sonuçlarinin sponsor listesinde, o zaman reklam olusturmaya baslayabilirsiniz için gelmek istediginiz anahtar kelimeleri seçmek yaptiginiz gibi bir hesap kurmak. Bunu kisa yapmak istiyorum reklam yaptiginizda, en basit ve noktasina, ve son olarak sen ben, e bosa harcamayin “,” kendiniz görün “,” simdi hareket “eylem çagrisi dahil etmek istediginiz her zaman “.
Eger size reklam yapmadan önce kullanacaksaniz, sadece basit arama motoru anahtar kelime yazin ve yarisma sponsor sonuçlari, bakmak anahtar kelimeler baska kim kullaniyor göz atin. onlari kontrol etmek ve kendi tiklayin reklamlari müsteri almak için kullandiginiz hangi yaklasim görmek, o zaman kesinlikle farkli olmaya çalisin. Herhangi bir arama motoru su anda herhangi bir anahtar kelime arama yaparsaniz tüm reklamlari hemen hemen ayni kesin bir sey sadece farkli ifade söyledigini göreceksiniz.

Sadece 2 ila 3 en fazla oldugu her reklam arasindan siyrilmak ve daha öne çünkü bu en fazla tiklama elde reklamlardir. Eger, her bir reklam 2 veya 3 kez anahtar kelimeler eklemeyi deneyin ve yaklasik $ 0,15 $ 0,20 cent teklif çalisin. Bu tür “make money online” veya “web hosting” için belki biraz daha yüksek 0,40 $-$ 0,80 cent teklif zorunda olacak ama gerçekten tüm anahtar kelimeleri popülerlik ve ne sirket ile baglidir. Gibi çok popüler bir kelime varsa
Yukaridaki numaralar iyi bir reklam optimizasyonu ve sitelerinizi açilis sayfasi makul alakali olup olmadigini reklamlarinizi korkunç optimize ve açilis sayfasi çok önemli degildir olsaydi, aksi takdirde bu teklifleri dolar kolayca, 1.00 10,00 $ olabilir ki benzerlik Google AdWords yansitacak tiklama basina. Sizin siteleri açilis sayfasi (URL reklam götürür) de onunla çok sey var, size açilis sayfasinda bu anahtar kelimeler için teklif zengin olmak istiyorum.
Seni tarif tüm adimlari, kisa basit ve nokta Ilanlara gibi, o zaman baska herkes çok anahtar kelime zengin sayfa açilis üzerinden durabiliriz, reklam anahtar kelime 2 ila 3 kat dahil farkli, bagli makul bir teklif anahtar kelimeleriniz – Bunlarin hepsi büyük reklam optimizasyonu yol açacak, ve herhangi bir arama motorunda ilk 3 sponsorlugunda liste düsük teklif ve hakim mümkün olacak. Her kampanya yapin ve (tiklama orani) TO izlemek ve satis çati geçmesi.