PDU çevrimiçi egitim tamamlamak için nasil

Yogun programlari var bu yöneticilerin çogu geleneksel, yüz yüze egitim siniflari veya atölye katilmak için zaman olmayabilir. Ama PMI evinizin veya ofisinizin konforunda tamamlayabilirsiniz çesitli çevrimiçi egitim ve egitim kurslari sunmaktadir. Proje yöneticileri PMI web sitesi üzerinden online kurslar için kayit oldugunuzda, onlar web tabanli egitim seçenekleri erismek.

ESeminarsWorld katilin. Bunlar dünyanin her yerinden ögrenciler ile etkilesim izin online derslerdir. Tabii biçimleri tartisma sorulari, ses sunumlar, grafik sunumlar, grup projeleri, vaka çalismalari ve kendini testleri. Iki hafta son Dersler. Ancak, ‘Proje Yönetimi Temelleri: Bir Yogun Programi’ bes On Demand e-Ögrenme weeks.Utilize sürer. “Bilgi Proje Yönetimi Vücut Için Bir Kilavuzu” (PMBOK Kilavuzu) Dördüncü Baski tabii: ‘Pratik Uygulama Projesi Filmi’ tamamlayin. Bu bir 12-modül derstir. Eger kurs için kayit ne zaman bir tam yil için ders erisebilir. Iyice PMBOK Kilavuzu bugünkü sayisinda inceleyin. Kursu tamamladiktan sonra 15 mesleki gelisim birimleri kazanacagim.

Bes kimlik her biri için PMI kurslari bazi egitim gereksinimleri tasimak, arti birkaç yil uygulamali proje yönetimi deneyimi ve PMI ders saat öngörülen sayisi. Dersler PMI tarafindan taninan kurumlarda yapilir, kisi, çevrimiçi ya da her ikisi de alinabilir. Verilen bes PMI kimlik bilgileri sunlardir: CAPM: Proje Yönetimi Certified Associate, PMI-SP: PMI Planlama Profesyonel, PMI-RMP: PMI Risk Yönetimi Profesyonel, PMP: Project Management Professional ve PgMP: Program Management Professional.

PMI Yayin sinavlar alin. Bu PDU makale ve sinav demetleri içerir. PMI pazar bu demetleri satin alin. Makaleler okuyun. Yüzde 70 veya daha yüksek bir puan ile bir online açik kitap sinav geçmek. Eger tamamlanan paket bagli olarak bir veya iki profesyonel gelistirme birimlerinin kazanacagim. Ele alinacak konular birkaç organizasyon proje yönetimi, asama planlama ve satici ve yüklenici yönetimidir.