pazarlama psikoloji müsteri içine, bas onlarin cüzdan içine almak için AOS

Hiç son dört alimlari yapti neden kendinize sormaniz durduruldu? Aracinizin veya reçeteli ilaçlar için yiyecek, gaz ortadan kaldirin. Kalan olan dört bakin. Neden böyle seyler aldin? Bu seçim arkasindaki itici güç neydi? Bile, satis sirasinda bu alimlari düsünmek durmadi, ama simdi onlar hakkinda düsünmek gerekir. Satin alma davranislari ve tüketici davranislari anlamak arkasindaki psikoloji dogru pazarlama becerileri ögrenme dogru çok uzun bir yol gidebilir, dogru pazarlama ses hedef kitleniz için kullanilacak.

AOS son dört itibaren bir ürün almak, izin: bir egzersiz daire biz AB-Joy arayacak. Bu ürün, piyasadaki birçok egzersiz yapanlardan kesinlikle farkli ederken, yas grubu ve cinsiyet için en önemli olanlar olmak pazar arastirmasi ile tespit edilmistir ihtiyaçlariniza-olanlar konusarak göz yakaladi. Izin, AOS Çocuklariniz oldu bir 35 yasinda bir kadin oldugunu söylüyorlar. Demografik grup budur. Pazarlama psikolojisi daha sonra bu grup için en önemli endiseleri ne analiz eder. Çogu durumda bu yas grubundaki kadinlara istiyorum: kilo, (onlarin sonrasi bebek çikinti kaybetmek) kendi mide düzlestirmek ve waistlines dar. Ayrica onlar da kendi genç bir görünüm geri kazanacak bu da kurnazca ya da açikça, önerilebilir. Yas demografik bir sonraki seviyeye için, bu faydalari alt sirt ve durus yardim güçlendirilmesi yani sira tanimlanabilir olacaktir. Kadinlarin yeni yas demografik girerken, pazarlama kampanyasi yani sira kendi temel ihtiyacini tarafindan önerilmektedir önemli yararlari degismeye devam edecektir.

(: Büyük okuyun) Akilli pazarlamacilar, akilda satin alma psikolojisi devam edenler, elbette kadar degisiklik yapmak ihtiyaci bu size daha fazla, Äúsophisticated, AU görünmesini saglar bu reklam baslamak olabilir fark edeceksiniz. Bir sonraki asamada, reklam bu ürünleri kullanarak daha net ve saglikli görünümlü cilt sahip olmanin faydalari kesfetmek kadar hareket edecek. Ve böylece ilerleme devam edecektir. Tabii ki pazarlama genç kalabalik hedefleyecek, bu sadece satin alma dünyanin giren yeni müsterilerdir. Ama, onlari bir kez daha kendi ürünlerinden biri satin almak için sürücü ihtiyaçlarini analiz, diger müsterilerle demografik üzerinden hareket devam edecektir.

Psikoloji, zihin nasil çalisma basarili bir pazarlamaci için çok önemlidir. Ilgi biraz bir satis dönüsebilir nasil bilmek bu ve diger birçok satis yapmak için çok önemlidir. Bu demografik okumak ve satir aralarini okumak edebilmek için var. Ab-Sevinç ve bir an için makyaj hat hem de dönün. Aslinda ne gerek onlar gerçekten satiyoruz ne ile yerine getirmeye çalisiyoruz, satmak için ne vardir çalisiyorsun? AB-Joy, Äúphysical spor, AU ama gerçekte onlar, fiziksel varlik hakkinda daha iyi hissetmek için yetenegi benlik saygisi satiyoruz satmak iddia olabilir. Daha iyi baktigimizda, daha fazla güven almak ve yeni yollarla davranmaya baslayacaktir. Herkes hemen bu degisiklikleri fark eder. AB-Joy gerçekten hayatinizi degistirebilir mi? Tam olarak degil, ama ilk etapta bunu satin neyin arkasindaki psikoloji sadece birkaç degisiklik yapmak için yumusak bir dürtmek ihtiyaci oldugunu göstermektedir. Bu egzersiz makinesi, çok sihirli bir olmaktan her derde deva aslinda olumlu degisiklikler arkasindaki nedeni vardi daha iyi aliskanliklari baslamasi için somut bir yoluydu.