özgünlük – baglamak için hizli bir yol

“Ben izleyici ile baglanti iyi bir is yapti ve tüm Fame Kanada Konusma Hall için kabul konusma ile kisik var duydum,” arkadasim dedi Victoria.

“Evet, ben otantik DO zaman, her zaman çalisir,” Ben bir kikirdama dedi.

Ben tabii ki, otantik ‘yapiyor’ hakkinda saka yapiyordum. Ne hemen izleyici ile baglantili otantik ‘olmak’ oldu.

Aslinda, benim introducer, Warren Evans oldu ayni sahneyi bana getirdi “Evine hos geldin Vince.” Ben onur bu tür Kanada’ya eve gelen yaklasik duygusal oldu.

Ben, biraz blubbered sogukkanliligini kazanmis ve daha sonra bir kabul konusma yapti. Ben sonra alinan tek yorum “Ben senin konusma sevdim. Size oldu. Gerçek oldu” oldu. Konusma komut dosyasi degildi. Ben kizdirmak istedim üç genel fikirler vardi ve oradan olusur.

Bir konusma vermek için gidiyoruz, bir ürün adim, bir tarih sormak ya da daha sonra otantik yaklasimi baglamak için hizli bir sekilde bir sey bir genç ikna. Orijinallik gerçekten insanlarin en sevimli özelliklerinden biridir. Ve sizden kime satin alabilirim? Birisi diyorlar ne düsünerek ya da kimse onlarin gerçegi söyler.

Bir düsünün. Birinin gerçek karsilastiklarinda. Birisi kim gerçekten otantik olmak oldugunu, bu kalite ne kadar çekici?

Bu aslinda satis hakkinda tuhaf bir sey. Eger satis olmadigini söylüyorsun, önce Ve, alinti hatirliyorum. “Dudaklarini hareket, sans size bir sey satiyorsaniz vardir. Yüzden iyi yapmak.” Bu “iyi” bir anda basit ve zor yapma.

Bir düsünün. Gerçekten önemli bir sey satiyorsaniz muhtemelen ileri en iyi ayak koymak istiyorum. Büyük olasilikla en iyi davranis olmak ve dogru sekilde dogru seyleri söylemenin son derece bilinçli olacaktir. Diger bir deyisle, herhangi bir güvenlik açigi göstermek istemiyorum. Eger zirh zayiflik veya Deliklerin belirtilerini eger satis gevsek olacagini varsayabiliriz.

Ama Shakespeare bir kez “Orada ovmak yatiyor” dedi.

En çok bagli hissediyorum insanlar düsünün. Onlar kendi güvenlik açigi ve otantik canlarindan göstermistir? EVET! Simdi, satis, sizden kime satin alabilirim? Hiçbir baglantisi oldugu yerde biri size ya da kimse bagli hissediyorum? Eger baglanti insanlardan satin alin.

Yani, burada kopukluk net etkisi vardir kisilik parçalari gizleme tüm bu zaman harciyorlar. Her seyi dogru yaparak bir satis hizlandirmak için çalisarak, daha az savunmasiz veya geçerli olmak üzere bunu yavaslama vardir. Kapak tarafi savunmasiz ve otantik eger satis hizlandirmak oldugunu.

Bu otantik kalarak kazanmak için ve çok az kaybetmek her sey var. Güvenlik Açigi, derken asagi aglayan molasi o eski Budweiser ticari degil “Seni adam seviyorum!” Güvenlik Açigi aklin bir halidir. Bu sizin umudu veya kisi ile konustugunuz için açik bir sinyal “Bu ben buyum. Bu gerçek. Sey saklamiyorum.”

Bir duruma yeni iseniz, o zaman dürüst olmak. Eger bir cevap emin degilseniz, bunu kabul. Eger kabul etmiyorsaniz, katilmiyorum için yalvariyorum. Eger berbat ise, özür diliyoruz, bahaneler atlayin ve hareket. Eger dislerde ispanak oldugunu düsünüyorsaniz, “Ben dislerde ispanak var mi?”, Çikip bunu söylemek Resmi olsun. Otantik ve dürüst ise, çok iyi bir sekilde açiktir. Bu daha fazla ve daha hizli alacak. Insanlar Hiz Çaginda tesekkür ederiz.

Son zamanlarda büyük bir imtiyaz ve organizatörler ne oldu ev isabet etti mesaji konustu “müsteri deneyim önemli.” Onlar alacak yeni bir yaklasim müsteri dinlemek ve özel bir deneyim vermektir. Degil “kitabi ile” gündemi. Onlar gerçek, otantik karsilasma oldugunu hissetmek istemci istedim.

Ne bana vurdu komik tüm olay ne kadar komut dosyasi oldu. Onlar bir akil defteri üzerindeki her bir yönetici konusma vardi. Dinlerken hissettim yatan mesaj uyumsuz oldu. Liderler onlar gerçekten gösteren degildi tavsiyeler sundu.

VP en bir hazirliksiz yaklasimdan birkaç anahtar nokta sunmak için güvenilir olsaydi ne kadar farkli izleyicilerin deneyim olacaktir? Yürütme s tam sonuç kontrol vazgeçmek için ne kadar zor olurdu?

Bir kisi ya da insanlarla dolu bir oda mükemmel ve olmaya karar çalisirken geri durmak konusmak sizde zaman. Kilit temas noktalari için komut yikmak ve otantik kendini fazlasiyla yeterli oldugunu güveniyorum.

Otantik. Baglamak için en hizli yoldur ve her zaman çalisir.

2.008 Vince poscente

yazar biyo
Vince Poscente iyi kurumsal manzara karsisinda kuruluslara canlandirici bir ileti saglamak için onun yetenegi ile taninir. Sirket liderleri bunu karsi ve tatmin edici bulmak sekilde daha hizli sonuç zorunda hissediyorum hiz kucaklamak çalisanlara ilham onu ??çagiriyoruz. Sirketler hizi ile yüz yüze geldiginizde, Poscente onlara meydan anlamak ve kendi çikarlari için hiz açmak yardimci olur.

Sokmak hiz gücü hakkinda daha fazla bilgi için, Ahead Tam Hiz abone insanlar, hiz gücü yasam ve is kullanmak koymak nasil kesfetmenize yardimci olacak bir haftalik eBrief giderek artan topluluguna katilmak.