Ottawa bir emlakçi seçimi

Ottawa bir ev satin alma ile benzersiz bir sey genellikle uzun vadeli karar bir sonucudur ve insanlar çok bir ev satin almak ya da bir ev insa etmek için düsünmek zorunda olmasidir. Ve nüfusun çogunlugu hayatinda tek bir ev satin alir. Normal sartlarda tek bir ev satin almak zorunda, eger, o zaman ev almak için nasil karar vermek çok zor olacak ve ilk kez ev satin almak daha zordur.

Ottawa bir ev satin alirken, biz normalde iki seçeneginiz vardir. Ilk tercihi internet arama etmektir. Ve ikinci seçenek Ottawa emlakçilar basvurmaktir. Birçok özellikleri gösterilebilir ama hiçbiri ihtiyaçlariniza cevap olabilir gibi ilk seçenek biraz güvensiz oldugunu.

Ben ilk kez ev alici için verecektir ucu Ottawa bir emlakçi basvurmaktir. Eger internet üzerinde emlakçi ile irtibata hem de çevrimdisi. Olabilir Eger Aradiginiz hayalinizdeki evi ve yasadiginiz kabus bütçe söylüyorum tereddüt olmamalidir.

Ihtiyaciniz olan sizin Ottawa emlakçi söylemeniz odasi, yemek odasi ve diger özellikleri bir dizi. Eger yasamayi tercih hangi alanda Ayrica ona bildirmeniz gerekir

Bir baska ipucu Ottawa emlakçilar için bir çok soru sormaktir. Ve dakika ayrintilari soran bile çekinmemelidir. Eger ev ilk kez alici oldugunu unutmamak gerekir ve bu bir ev aldiginizi son kez olabilir.

Iyi bir örnek sizin için bazi giysiler satin almak için bir giyim magazasi için kullanilan teknigi söz olacaktir. Kesinlikle satis acentasi bütçenizi söyleyecektir. Bir sonraki talimat giysi vb yaka boyutu, gömlek boyut ve renk ile ilgili olacaktir

Ayni Ottawa bir ev satin alma ile oldugu. Bu herkes tarafindan size verilen tüm ipuçlarini kullanir. Bir ev ve bir kisa satin benzer.

Bütçe gibi, size uygun fiyatta ve seçim ile ilgili emlakçi söylemeliyim.

Ilk kez ev alici için bir baska ipucu ziyaret gibi birçok ev olarak ziyaret edecek.

Altin ucu Satin almadan önce alisveris yapmak için tavsiye edilir gibi ilk ev karar gerektigidir. Bu olumlu noktalari ve tüm evlerin negatif puan dikkat etmelisiniz.

Ottawa bir ev ilk kez alici için iyi bir ipucu boyunca bir teyp almaktir. Ve ve emlakçi tüm konusma hem de ev sahibi kaydedin. Gittiginiz zaman, ev, gidip bir kalem almak ve tüm evlerin nitelikleri ve kontrast not. Tüm sonuçlari karsilastirmak ne zaman, iki ya da üç ev gibi olacak. Eger kisa iki ya da üç ev listeledik zaman, bagimsiz denetim gerçeklestirmek için arkadasi ve akraba yakin isteyin. Eger arkadas veya akraba tarafindan muayene sonuçlarini olsun, simdi bir kez daha düsünün ve karar verin. Ben esiniz danisin yapmak, tek basina karar almak degil size bildirecektir. Sonuçta, her iki orada yasamak zorunda. Eger Ottawa ilk kez bir ev satin almis sonra, arkadaslari ve meslektaslari ilk kez ev satin ev satin alma ipuçlari söylemeliyim.