optimize google adsense

Yani Google Adsense ile para kazanmak ister misin? Ben artik gelir istemiyor kim, sizi suçlamiyorum! Bu makalede, daha iyi web sitesi (ler) daha fazla para kazanmak için Google Adsense optimize etmek için nasil gösterecegim …
Her seyden önce: Konumlandirma
Eger AdSense baglanti kutulari yerlestirin ve banner reklamlar son derece önemli oldugu. Web sitenizde bulunan sayfalarinizin altindan para kazanmak için çalismak sadece kesmeyecek. Haklisiniz içerik göbeginde sablon veya sag kalbinde AdSense baglantilari eklemeniz gerekir. Ben sahsen her iki aslinda öneririm.

Sablon kalbinde Adsense ekleme:
baglanti birimi:
Google Adsense “baglanti birimi” bu yana, simdi bizim web sitesi içinde bizim menü sistemi iltifat için bir “menü sistemi” gibi göründügünü ekleyebilirsiniz. Bu huge. Hiç sadece bir web sitesi tikladim ve menü baglantilari tiklayarak yerine getirdiniz mi? Ben hepimiz biliyoruz. Menü için bir “Google baglanti birimleri” ekleyerek, size olasi düsünce daha fazla tiklama alir. Daha iyi performans için üst kismina yakin bir baglanti birimi eklemeyi deneyin ve yerde menü sistemi rengini maç için baglanti birimleri olusturmayi deneyin. Arada bir kendimi bile sirayla web sitesi sahibi için daha fazla para verir farkinda olmadan bir menü baglanti birimi tiklayarak bulurken.

liderler ve gökdelenler:
Bu çok iyi “ekmek ve tereyagi” olabilir. Ben sirf bu reklamlarin birimlerin büyüklügü bu söylüyorlar. Bu reklam birimleri eklemek için en iyi yer açiktir, (liderler) web sitenizin çok üstünde Düz ve düz sablon (gökdelenler) yan asagi. Baska bir yerde sablon içinde uygun görünmeyebilir ve profesyonelce görünebilir.
kare dikdörtgen reklam birimi:
Bu web sitenizde bulunan ve ayni zamanda tavsiye kaynaklari içinde iltifat içerik kütle miktari için çok yararlidir. Eger içerik iltifat etmek istiyorsaniz, bu sizin açinizdan kötü bakacagiz çünkü Adsense içerik BE istemiyorum. Adsense yöneticileri ile çok popüler, kim fazladan para kazanmak istemiyor. Ancak, ziyaretçilerin çogu da bir web sitesi içinde Adsense görmeye alisik oldugunu unutmak ve onlara tiklayin için iyi bir neden gerekmez.

Kare ve dikdörtgen birimleri web sitenizde ya da baglanti kaynaklari içinde ilan makaleler içinde kullanmak çok yararlidir. Ekstra maruz eklendi AdSense hesap vermek için bir sayfa içinde kaynak baglantilari üzerinde AdSense kutularini eklemeyi deneyin.
Sadece Google Sayfa basina 3 reklam birimi kadar izin verir unutmayin. Bu 3 stratejiler kullanarak daha iyi konumlandirma için Adsense optimize etmek için yardimci olacaktir! Hedef üzerine gitmek simdi bakalim …
En iyi duruma getirme Adsense: olmayan ilgili reklamlari almak!
Hiç sirketin içerik tüm bebek giysileri üzereyken adet Hiç web sitesine görüntülenen olsun “kartvizit özel” gibi nasil merak ediyor musunuz? “Adwords Sitesi Hedefleme” bu yana, simdi web sitemizde (ler) görüntülenen reklamlara bir göz tutmak gerekir. Sirketler artik özellikle daha fazla maruz kalma için web hedefleyebilir. Web sitesi ile ilgili ya da reklamveren için degil, sadece daha fazla pazarlama maruz kalma içerik olup olmadigini herhangi bir sinirlama yoktur.

adsense reklamverenler filtreleme:
AdSense yöneticisi içinde, bize reklamlari düzenli olarak görüntülenmesini belirli web sitelerine silinmesini saglar “Rekabet Filtre” kullanma seçenegi vardir. Bu gelecekte bir on-gidis optimizasyon görev olacak. Web sitenizde bulunan görüntülenen reklamlar filtreleme olmadan, sanayi ile ilgili olmayan reklam ve sitenizin içinde olumsuz bir etkiye sahip muhtemelen bazi reklamlar ile kendinizi bulabilirsiniz.
Web sitenizde görüntülenen tüm istenmeyen reklamlari kaldirmak yoksa, size AdSense performansini çevrimiçi zarar sonunda olabilir. Daha sen daha fazla para kazanmak için güçlü olmak sansinizi daha iyi, her sayfada görüntülemek için Google Adsense reklamlarini alabilirsiniz hedeflenmis. Web sitenizde görüntülenen reklamlari incelemek için her hafta bir dakikanizi ayirin çalisin.

Bir not defteri veya word belgesi açin ve artik görüntülenmesini istemediginiz tüm web siteleri kaydedin. AdSense hesabinizdan “filtre listesi” için bu siteleri ekleyin.
Url sadece bu gibi onlarin çok reklam biri görüntülenmesini sirket engeller sonra ya da daha önce bir sey so.Adding gibi web sitesi (Filtre listenize içinde) eklemeyi unutmayin. Bu sekilde sizin içinde gösterilmesini tüm web sitesi bir sey durdurmak Adsense kampanyasi online. Daha sen AdSense filtre optimize, daha iyi performans almak ve daha az olmayan ilgili reklamlar web sitenizde görüntülenecektir.