online ödeme kabul

Web sitesi üzerinden kredi karti ödemeleri kabul internette is yapmanin mutlak bir parçasidir. Online kredi karti ödemeleri kabul ve online siparis isleme degilseniz, is büyük bir miktar kaybediyoruz.

Birçok isletme hala her zamanki gibi online satis ve süreç ödemeleri kontrol eder, ya da fatura müsteri kabul ama bu ticaret çevrimiçi ideal bir yol degildir. Müsteriler kredi karti veya banka karti ile aninda ödeme veya Paypal vb gibi diger online ödeme hesaplari üzerinden internete kullanmayi tercih

Kredi / banka karti kabul etmek için online olarak ek düzenlemelerin üzerinde koymak gerekir. Internet üzerinden tüm isletmeler ticaret Rolünü güvenli bir kart sahibinin kart bilgilerini ele geçirmek ve isleme için tüccar elde banka üzerine bu geçmektir bir Ödeme Servis Saglayici (PSP) gerektirir.
Kart bilgilerini ve kimlik dogrulama sonucu bir yetki aramaya karti veren üzerine bu geçecek bir tüccar satin bankaya güvenli bir ödeme baglanti veya entegre ödeme sayfasi kullanarak, PSP tarafindan iletilir. Yetki elde bankadan PSP ile tüccar geri gönderilir.

Online ödeme kabul etmek için, bir kart islem islemek için elde bankaya baglayan bir alici bankasi ve terminal ile bir Merchant Hizmet Sözlesmesi gerekir. Bir “sanal” terminali – Bu da donanim (bir chip & PIN makine gibi) veya yazilim olabilir.
Terminal bir islem islenen bir yetkilendirme içerir. Bu kaybolmasi veya çalinmasi ve satin alma yapmak için kart sahibinin hesabinda kullanilabilir yeterli para oldugu gibi kullanilan kart olmamistir, onaylar.
Bir banka için karti ödemeleri (ücretli) yönetecek, islem islendikten sonra genellikle dört is günü içinde, ticari hesap içine para veya para yerlestirerek.
Neredeyse aninda web sitesi üzerinden kredi karti ödemelerini kabul etmeye baslamak baslatmak için baska bir seçenek üçüncü taraf ödeme isleme sirketleri kullaniyor. Bir tüccar hesabi olmadan web sitesi üzerinden kredi karti ödemeleri kabul saglayacak birçok profesyonel sirket çevrimiçi.
Bu sirketler üçüncü taraf ödeme isleme sirketleri olarak bilinen ve ev merkezli isletmeler için paha biçilmez bir hizmet saglamaktadir.
Çogu sirket tüm kredi kartlari ve elektronik çek kabul saglayacaktir. Bazi sirketler de ücretli abonelik ve üyelik siteleri için telefon fatura ve ödemenin saglayacaktir.
Ya da ücret kadar bir dizi olmayabilir olabilir ve aylik ücret genellikle vardir. Bazi sirketler “yüzde” ve “islem basina” ücret. Digerleri sadece islem basina bir dizi yüzdesi ücret iken. Onlar eksi kendi ücreti ve bir yedek ücret, siparislerinizi isleme ve isleme tüm siparisler için ödeme gönderir.
Kredi karti ödemeleri ve online ödeme isleme ziyaret http://www.servebase.com hakkinda daha fazla bilgi için