online gelir ve satis patlayabilir

Eger basarili online olmak istiyorsaniz, her seyden çok daha fazla zaman harcamak gereken bir sey var.

Bu sasirtici reklam metninde, büyük ikramiye teklifler daha gerekenden daha fazla hayati gösterisli grafikler, daha önemli.

“Nedir bu?” Ben sizden duyuyorum … Sizin MANSET!

Baslik sadece sitenizde, ancak TÜM is kalp ve ruhtur.

Bu sitenizi ziyaret insanlarin gördükleri ilk sey, bu nedenle sitenizin AÇIK tutar bir sey olmali!

Basarili online girisimciler büyük bir baslik için gizli biliyorum. Mevcut bir baslik fazla 624% tarafindan satis artirabilir sadece ince ayar.

Sade ve basit, basari ve basarisizlik arasindaki fark anlamina gelebilir.

Peki ne kadar SIZE bir “Killer Baslik” yaziyorsunuz?

Sadece baslik degisen web yanit havai fisek için kullanabileceginiz basit formüller vardir.

– Açik, henüz BOLD ifade edin.

Su basliklari atin:
“Bizim yeni hap ile kilo çok kaybedersiniz” ve
“Bizim Amazing Yeni diyet-hapi ile sadece 25 gün içinde 25 £ Shed”

Eger daha etkili hangisi sizce? Tabii ki ikinci biri. Bu kullanici için iyi tanimlanmis fayda ile cesur bir ifade vardir.

– Güç kelimeler kullanin

Yukaridaki örnek alin. Sadece “Shed” ve “Amazing” gibi kelimeler kullanarak okuyucu duygu duygusu yaratacak. Onlar kelimeleri ilgisini olacak, okumak için ikna. Etkisi neredeyse Hipnotik oldugunu. Bu “, Discover insa, gizli, ögrenmek, hizli, satmak” tüm sayfada kalmak için okuyucu tesvik ve özenle hazirlanmis satis mektubu daha okurken Diger Güç kelime.

– Okuyucu bir soru sorun.

“Nasil Evden 3.564 $ bir ay yapmak istiyorum?” Bir soru soran daha kisisel bir sekilde okuyucu yürütmektedir. Onlar artik sadece sizin satis Saha okuyor, ancak sorunuza üzerinde düsünmek için durduruyor. Onlar gerçekten 3564 $ bir ay yapmak istiyorum, merak ediyorum … Sen betcha! Sadece onlarin istah islak ettik, onlar daha fazla bilgi edinmek için okumaya devam edin gerekecek!

Yani simdi baslik formüle nasil bir fikir var, ama bütün bu zor isi geri emin olmak için unutulmamasi gereken birkaç nokta vardir.

– Çok uzun baslik yapmak ETMEYIN.

Ziyaretçilerinizin üzerinden yarim bikmak, tüm güç kelimeler ve sorular bir sey ifade aliskanlik. Bu nedenle, baslik, kisa ve öz tutmak. Daha fazlasini istemek yeterli onlara – satis kopya devraldiginda bu.

– Okuyucu için faydalari BIRAKMAYIN. Insanlarin sizi dinlemek istiyorsaniz, o zaman insan irki ile ilgili bu temel kural anlamak gerekir …

Bunun sonunda bizim için bir sey oldugunu düsünüyorsaniz Biz (bana içerir!) Sadece ilgi olacaktir. Bu “Me In It nedir?” Ele bir yaygin (sasirtici derecede az bilinen olsa da) teknigi faktörü. Onlara yardimci olacak ve daha fazla okumak zorunda olacak nasil okuyucu söyle.

– Baslik onlar da görecekler tek sey ve orada ve ardindan da iletmek zorunda oldugunu düsünün. Birçok kisi isaretli noktalari ve çilgin referanslari ile, uzun satis kopya çok güveniyor, ancak bastan okuyucu kapmak sürece bu degersiz. Bir e-posta düsünün. Birinin e-posta okumak istiyorsaniz, baslik çiglik bile içerigini geri kalanini görmek okuyucu olmadan “Beni aç” yapmak zorunda. Sitenizin sadece ayni davranin, yapmak baslik çiglik “ME okuyun!”

Özetle ..

Siteniz de çekerek degilse, size bakmak gereken ilk sey baslik oldugunu. Dünyanin en büyük satis adim onunla gitmek için büyük baslik olmadan bir sey ifade aliskanlik. Da diger siteleri ziyaret. Onlar bunu farkinda olmadan ve okuma alirsaniz, durdurmak ve bunu nasil yaptigini görmek için kendi baslik geri dönün.

Kisa bir süre sonra, you’also “Online Satis Explode” mümkün

Copyright (c) 2006 Richard Legg. Telif hakki ve baglanti dahil bu makale yayinlamak için çekinmeyin.