ödeme tiklama basina pazarlamacilar beware_

Seninle sadece benim kadar yakin akim Reklam Agi ile yasadigi bir korku hikayesi paylasmak istiyorum. Ben% 18 inanilmaz bir dönüsüm orani ile Google Adwords ile çok basarili bir PPC (Pay-Per-Click) kampanya çalisan olmustu ve (hiçbir isim gerekir ben ile çalisiyordu kendimi ve Reklam Agi hem de bir ton para aliyordu adlari). Bazi günler bu özel e-posta teklif sunmak için 500 nin üzerinde üretecek. Ben daha mutlu olamazdi.

Bildiginiz gibi, bize PPC pazarlamacilar tekliflerini tesvik bir Reklam Agi için çalisirken finansal risk tüm almak zorunda. Bazi gevsek, kazanmak bazi yasam tarzimizi, ama sonunda hepsini dengeler ve ben her zaman kirmizi disinda kalmak yönetmek. Ancak, bu son korku hikayesi herkesin gerektigini biridir ve ögrenebilirler.

Ben oldukça iyi yaptigini harika bir kampanya kosuyordu. Olusturmasina yol açiyor yardimci olmak için, Google Adwords ile bu teklifi tesvik kendi para dolarlik 4.000 ‘den fazla harcadi. Ben Reklam Agi benim komisyon onay almis ve ne bekledigimden çok daha düsük oldugunu fark üzerinde ay sonra otuz gün oldu. Görünüse göre, ben Pay-Per-Click ile bir E-posta sadece teklif kosuyordu ve Reklam Agi ben Pay-Per-Click ile olusturdugu bu yol tümü için bana komisyon ödemeyi reddetti. Görünüse göre, bu teklifi Pay-Per-Click için onaylanmis ve e-posta sadece teklif degildi.

Dogal olarak, tahmin edebileceginiz gibi, Öfkeli! Bir yili askin süredir bu firma ile çalisma olmustu ve onlarla sifir sorunlari vardi, ben onlarla mükemmel bir kayit vardi ve binlerce dolar ve binlerce yapmisti ve simdi bana payimi disinda vida çalisiyorlardi satis ve potansiyel onlara sürdü. Hepsinden kötüsü, ben zaten kesin olarak biliyorum onlarin teklif, tesvik kendi para 4000 $ onlar için Minimum satis sonuçlandi yatirim yapmis. Eh, benimle top oynamak için gitmiyorum biliyordu, ve bir yag kedi gibi faturalari rulo sayim ise ben $ 4.000 temelde, bu yüzden kötü bir aliskanlik gibi bu Reklam Agi düstü.

Iyi haber bu bir daha olmayacak bu BELIRLI oldugumu oldugunu. Ben Flux Reklamlar geçti – ve harika! Her teklif açikça her teklif pazarlama yöntemleri kabul ettigi açiklayan, etiketli – hataya yer birakarak. Ayrica, yanlislikla PPC yoluyla bir E-posta-sadece teklif kostu ve Hesap Yöneticisi hemen benimle temas ve bana yetkisiz trafigin bir teklif kosuyordu bildirin. Benimle sifir temas vardi ve (onlarin iletisimsizlik nedeniyle) benim hata izin önceki ag aksine, greenbacks ile ceplerini. Aki Reklamlar adamlar seyler üstünde gerçekten. I love it! Bana inanmiyor musunuz? Kendiniz için göz atin: http://123.fluxads.com