ödeme tiklama basina ne kadar basarili basina ödeme tiklama için ödeme tiklama basi reklam ipuçlari yapmak için reklam …

Bu noktada, zaten bu is trafigi ve ihtiyaci dikkatini almak için geldiginde tiklama reklam olabilir basina ödeme ne kadar önemli fark var, ama bu mutlaka kullanmaya baslamak için hazir hissediyorum anlamina gelmez! Tiklayin reklam en basit ve düz ileri var pazarlama biçimleri ve insanlarin aslinda kullandiginizda sadece ödeme nedeniyle biridir basina Gerçek su ki, ödeme, buna da en ekonomik olabilir. Google AdWords gibi bir program ile basladik zaman, ödeme tiklama reklam programi basina hedef kalir emin olmak için asagidaki ipuçlarini bazilarina bir göz atin.
Kullanmak ne anahtar kelimeleri bilmek iyi anahtar kelimeler 1.Crafting etkili Google AdWords kullanarak ögrenmede önemli bir konudur. Kelime veya çok genis ya da belirsiz ifadeler kullanmayin. Örnegin, anahtar kelime olarak ‘köpek’ kullanimi hakkinda düsünüyorum. Insanlar o anahtar kelime içeren ariyor olabilir farkli bir çok sey vardir – köpek farkli irk, ipuçlari timar, liste uzayip gidiyor. Temel olarak, satis dönüstürmek degil tiklama bir sürü için ödeme sona erecek. Bu nedenle, anahtar kelimeleriniz özel olarak mümkün oldugunca sadece hedef kitleye ulasmak emin olmak için hedef tutun.
Negatif anahtar kelimeler için 2.Use seçenegi. Belirli anahtar kelimeler kullanilmasi durumunda tiklama reklam basina ödeme görünmeyecektir ki baba yapmak için bir yolu yoktur. Bir sey varsa Örnegin, ‘ücretsiz’ bir anahtar kelime olarak satmaya çalisiyorlar. Kendi arama anahtar kelime olarak ‘ücretsiz’ kullanan herkes ürün veya hizmet için bir satis esit pek mümkün degildir. Negatif anahtar kelimeler aramalar rafine ek kullanimi var. Sitenizde alakali degilse ‘köpek’ örnek oldugu gibi, sartlari ‘köpek kulübesi’ veya ‘ev kiran’ ortadan kaldirabilir.
3.Budget! Sitenize neden her tiklama için ödeme unutmayin, bu yüzden bir günlük bütçe ayarlamak emin olun. Günlük bütçenizi ulasildiginda, reklaminiz artik görünecektir. Özellikle basinda, size olanlari çalistigi bulmak için lütfen anahtar kelime test etmek gerekir göreceksiniz ve oldukça düsük bütçenizi ayarlayarak bunu yapabilirsiniz. Eger bütün bütçe geçirdim bir gün, sitenizde sonuçlari nelerdir? Daha fazla satis fark veya daha fazla e-posta soran mi? Bu kampanya etkinligi hakkinda çok sey söyler.
Eger rekabetçi bir is varsa 4.Do arastirma, bazi pazar arastirmasi yapmak. Size hizmet arayan bir müsteri oldugunu iddia ve Google kullanarak bunlari bulma deneyin. Kimin reklami ilk gösterir? Rakiplerinizin, onlar degil mi ki ne yapiyorsun? Biraz daha durum kaldirilir olan bazi arkadaslar ayni seyi deneyin var. Rutin olarak bu yapmak keskin yardimci olacaktir.