odaklanmis soguk arama sorunu nasil

Biz nadiren bizim umudu sorunlari biz soguk çagri düsünüyorum. Bizim ürün veya hizmet odaklanmak daha kolay. Bu yüzden tüm hakkimizda ve ne yerine diger kisi hakkinda daha, sunmak zorunda arama soguk yapmak çok cazip.

Bu yeni soguk arama yaklasimda, biz potansiyel müsteri düsünün. Biz özellikle de yasiyorsaniz sorun bakmak ve biz etrafinda bizim konusmalari kurmak. Bu soguk arama yapmak için en etkili yoldur, ve neden burada:

1. potansiyel müsterilerine daha iyi dinleyin

Eski geleneksel satis zihniyet, bir satis yapmak için en iyi yolu hakkimizda konusarak oldugu egitilmis oldum, firmamiz, ürün ve faydalari potansiyel müsterilerine sunabilir.

Peki, bu yaklasimla sorun tüm ilgili olmasidir. Standart adim – “O kadar-ve-bu yüzden, ben böyle-ve-bu ile kulüpler, bu tür-ve-bu do …” kim hakkinda ve ne yapmaniz.

Ve an size hakkinda konusma yapiyoruz fark ile konustugunuz insanlar, geçimsiz ve kapatin. Biz kendilerini ve üzerinde bahsediyor birisi ile karsi karsiya oldugunuzda Hepimiz günlük yasamda bunu.

2. Biz sayi oyunu önlemek

Yeni soguk arama yaklasim uzak yürüyor “sayi oyunu.” Sayi oyunu yeterince insan ararsaniz, bazilari da sunum dinleyecek inancidir. Ve dinleyenlerin bazi satin alacak.

Ama biz diger kisinin sorunlarini çözme odaklanmak, biz o korkunç senaryonun patlak. Bu arama ve adim kaç kisi hakkinda artik var. Bu aramalarin her biri içinde baglamak ve güven insa etmek için yeteneginizi ilgili.

Baskalarina hemen ilgili bir sey (bir sorun) odaklaniyoruz olmasidir. Bunun yerine uzun sahasi sunan ve umut, zari daha birinin olumlu yanit verir.

3. güven ve dürüstlük sürecinin bir parçasi haline

En soguk arama yaklasimlari için tasarlanmis stratejileri ve teknikleri kullanilarak arka kapidan kayma çalisin “satis olsun.”

Bazen bu teknikler manipülatif hissediyorum. Bazen potansiyel müsteri için can sikici konum.

Örnegin, karmasik sorgulama teknikleri etrafinda temel alan bir soguk arama yaklasim var. Bu potansiyel müsterilerin agri olsun ve bir satis içine kursun için tasarlanmistir.

Bu gibi yaklasimlar ile sorun amaci ve umudu arasinda bir uyum var olsun gerçegi ögrenmek, satis degil almak için her zaman olmasidir.

Soguk arama bu yeni sekilde, diger kisi ve sorunlarina odaklaniyoruz. Biz yardimci olmak için firsat ariyorsaniz, ve bütünlügü en yüksek ile yapiyoruz.

Soguk arama Bu yaklasim herhangi bir sekilde etkisi teknikleri kullanmaz. Bu tehdit edici olmayan bir sekilde müsterinin sorunlarini dogrudan konusuyor. Yapmaniz gereken tek sey gerçegi odaklanmak oldugunu.

4. problem çözme satis daha iyi hissediyor

Eger yeni bir soguk arama yaklasim izlediginizde, çözücü bir sorun degil bir satis elemani olur. Bu yapabileceginiz en güçlü degisikligidir.

Bu yerden, bina konusmalari güveniyorum. Sizin umutlari sorunlari konusma yerine çözüm pitching. Sizin onlarin bakis açisindan düsünme ve dünyada onlari çekici.

Çogumuz “sabitleme seyler.” Gibi birisi bir sorunu çözmek yardimci olup olmadigini kesfetmek yerine getirilmesi daha büyük bir anlam var. Biz insanlar olarak var ve bu iyi hissettiriyor en iyi karakter özellikleri bazi ilgi çekici konum. Yerine hayal kirikligi daha tatmin duygusu ile gün sonunda.

Bunlar sadece problem odakli soguk arama iyi çalisir neden birkaç iyi nedenleri vardir. Bu konusmalari açilis kolay olacak göreceksiniz. Onlari ilgilendiren bir sorunla ele çünkü Ayrica insanlarin dikkatini çekeceksiniz.

Beklentiler bir olarak da bakacagiz “satis elemani.” Satmak çogu insan sadece kendi hizmet veya ürün tanitmak için egitimli oldugu için, öne edecegiz. Ve sonunda soguk arama gün nüfuz kolayligi genel bir anlamda kesfedeceksiniz.