nfl formalari – olmak nasil kendi futbol takim oyuncusu

Bugün, neden bir sürü için NFL formalari her türlü bulabilirsiniz. Birincisi, bir pazarlama teknigi var. Takimlar bu pazarda formalari gibi mal ürün satarak daha fazla maruz kalma ve destek alabilirsiniz. Ikincisi, bankta olmak ve sadece kendi logosu veya ismi tasiyan bir forma giyerek “ekibi ile bir” olmak için kesinlikle bir yol daha serin ve daha iyi.

Üçüncü olarak, onun popülaritesi formalari tarzi, korkak, ya da kalça olarak kabul edilir oldugu gerçegi getirdigi olabilir. Eger dolaba bir forma yoksa, tam bir dolap yok. Hey, hatta kadinlar bu gün formalari giymek.

Bu Ulusal Futbol Ligi girmek için ne kadar zor? Çok. Herkes profesyonel rekabet için bir sans verilir. Tabii ki, herkes bir NFL formasi giyebilir – tabii ki, sürece, bir satin almak için gidiyoruz. Soru simdi o zaman kendi mayo almak nasil oldugunu. Iki basit yolu vardir. Eger yerel veya çevrimiçi magazasinda satin alabilirsiniz, ya da bir özellestirebilirsiniz.

Bir seçenek popüler spor giyim marka formalari için ovmak için. Bu Nike ve Reebok içerir. Bunlar fantezi yakalamak herhangi formalari sunuyoruz eger kendi katalogu kontrol et. Harika bir örnek erkekler için Reebok Houston Texans formalari olacaktir.

Baska bir seçenek sadece dogrudan olasilikla NFL formasi satin alacak. Online magaza çogu, örnegin, zaten ekibine göre bu formalari siniflandirdi. Birkaç isim Arizona Cardinals, Detroit Lions ve Jacksonville Jaguars, var. Sadece favori takim linke tiklayabilirsiniz, ve sayfa size aralarindan seçim yapabileceginiz farkli forma tasarimlari bir katalog verecektir.
Istediginiz forma bulma vazgeçmek önce bir arama veya her seyden önce yerlere bakabilirsiniz, bu iyi olurdu. Belli bir online alisveris gerçekten istediginiz bir forma tasarimi sürecinde hala oldugunu olabilir. Beklemeye deger olabilir.

Bunu yapmak için sabir yok durumda Simdi, sadece, sizin gibi herhangi bir stil bulamiyorum, ya da sadece giyim kisisellestirmek istiyorum, özellestirme geçin. Kendi mayo özellestirebilirsiniz nasil çesitli yollari vardir. Ancak, en çok tercih edilen bir gömlek arkasinda en sevdiginiz oyuncu adini eklemektir. Daha da iyisi, bunun yerine adinizi kullanin. Bu gerçekten favori takim ile birlikte oynuyorsaniz gibi.

Ayrica formasi gömlek numaralari degisebilir. Belki de söz etmek sansli bir dizi var. Ayrica futbolcu ilham formasi sayisi olabilir. Baska bir yöntem, mayo büyüklügü degisiyor. Grafikler bir magazadan digerine degisebilir, bu yüzden kesinlikle bir siparis daha önce ilk görmek gerekir. Jersey gömlek için ortak boyutlari büyük, küçük, orta, büyük ve ekstra içerir.

Kadin olmayan köseli formalari ya da vücutlarinin hatlarini takip edenler alma seçenegine sahip. Ayrica, ölçüm giysi degil, gövde, boyutuna dayanmaktadir.