neden tiklama basina yönetim

Neden online reklam ajanslari tiklama yönetim hizmetleri basina ödeme sunuyorsunuz? Ne degeri müsteri için vardir ve neden google adwords kampanya ile profesyonel yardim aramak için önemlidir?

Seyleri degistirmek

Her seyi oldugu gibi, her sey zamanla degisir. Bu kurulum bir kez ve yine dokunuldugunda tiklama basina ödeme kampanyalari ile son derece ilgilidir. Yeni bir kampanya veya reklam grubu olusturdugunuzda trafik (trafik araci tahmin dayali) üreten ve en uygun olan web sayfalari için reklam baglanti anahtar kelimeler kullaniyorsunuz.

anahtar kelimeler

Anahtar kelimeler neredeyse kesinlikle bu sartlari olusturmak ne kadar trafik görmek için daha sonra beyin firtinasi ve arastirma süreci ile olusturulur. Eski bir kampanya ile karsilasirsaniz, sorunu bir zamanlar oldugu gibi bu anahtar kelimeler mutlaka önemli degildir olmasidir. Belki baslangiçta seçilen bazi anahtar kelimeler zaman içinde o anda çok popüler oldu ve simdi uzak bir ani oldugunu “buzz” sözleriydi. Belki de tesvik edilmistir ürün yelpazesini artik modasi geçmis ve piyasada yeni bir model vardir vardir. Belki fiyatlar veya tarih artik geçerli ve disinda sizin reklam metin rakamlar alinti.

web sitesi

Web sitelerinin büyük çogunlugu sürekli degisiyor seyler nefes, yasiyoruz. Bu kadar önemli bir internet sitesinde sayfa (ana ve ana kategori sayfalari) en az yilda bir kez büyük bir revizyon olabilir bulmak için nadir degildir. Bu ppc kampanya aslinda Reklamlara Ancak simdi uygun olmayabilir sayfalara isaret web sitesinde bu son derece alakali açilis sayfalarina baglanti ile kurulum nerede bir kez anlamina gelir.

Birçok durumda sayfa düzenleri ve metin kez orada olabilir eylem eski aramalari etkisi degistirilmistir olabilir. Bu olmak için kötü bir yer oldugunu, kullanicilarin web aradiklari ve reklam maliyetleri sonucunda daha yüksek olacaktir ne olmadigini düsünüyorum kaybedersiniz.

Bütün bunlar ciddi para mal ve is kaybetme, performansi ppc reklam etkileyen olabilir.