ne yazik ki, çogu satis temsilcileri satis basarisi bu tür asla

Ben pahali ürünleri satan daha basarili olmak istedigini biliyorum. Her satis elemani yapar. Ama çogu bu konuda ne yapacagiz?
hiçbir sey.

Geri oturacagim ve pazarlama departmanindan geldiginizde sadece kovalamaca yol açar. Onlar her simdi ya da daha sonra soguk bir arama deneyebilirsiniz, ama asagi vurulmaz ve güven kaybedersiniz. Onlar tek satis almak ve bu onlari devam ediyor. Hatta sansli ve hedef yakin alabilirsiniz. Ama bu çok sik olmaz.

Hala çogu satis temsilcileri mücadele ve disari çikmak ve pahali ürünleri satan basarili olmak için ögrenmek degil. Birinin onlara söyle dedi sanki var “sadece deneyimlerinden ögrenmek, uzmanlardan ögrenerek satis daha iyi almak için çalismayin.”
Peki bana yanlis oldugunu söyleyeyim!

Tüm becerileri ögrenilebilir vardir. Bir bisiklete binmek ya da araba ögrenebilirsiniz varsa, satmak ögrenebilirsiniz. Pahali ürünler satan sadece bir beceri oldugunu, ve herhangi bir satis elemani onlar istiyorsaniz satan mükemmel olabilir.

Ve bol diger satis kitap orada varken, çogu çok genel ve sadece “daha fazla satmak için nasil.” Söyleyecektir Bu kitaplar çok iyi olurdu – ONLAR NASIL ÜRÜN SATIS IÇIN BUNU YAPMAYIN DISINDA NE ZAMAN BT YARISMA DAHA FAZLA PAHALI IS!

Bazi kitaplar “isleme itiraz” ve anilari fantezi yollari sizi almaya çalisin “satis kapatmak için 101 yolu.” Bu “teknikleri” çogu, en kötü ihtimalle etik olmayan en iyi süpheli vardir, ve. Ben bu kitaplarin okumak ve neredeyse benim müsterilerine bu bazi seyleri söyleyerek düsüncesiyle hasta hissettim.